Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kreatin korhoz kötött?

A Kreatin korhoz kötött?

Figyelt kérdés

Hali! 15 éves vagyok, nemrég kezdtem el kondizni, heti 3×90percet, minél előbb szeretném magam láthatóak jó kondícióba hozni. A kérdésem, hogy a kreatin korhoz van kötve, ha igen, akkor miért? Köszönöm.


(Ha rossz helyre nyitottam elnézést, ez az első kérdésem.)



2012. jún. 1. 13:38
1 2 3
 1/29 dirtboy ***** válasza:
szedheted nyugodtan de étrend nélkül nem sokra mész vele,remélem van már étrend és az edzés utáni tejsavó plusz vitargo vagy dextróz és vitamin pakk fontosabb a kreatintól.
2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Természetesen, szedem a vitaminom, izületvédőm, tömegnövelőm :D
2012. jún. 1. 13:44
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem, akár kezdhetnéd most is a kreatin használatát, de én még is azt mondom, hogy hagyjad egy ideig. Először legyen meg egy tömegnövelő étrended, legyen multivitaminod, edzés utánra protein+gyors szénhidrát vagy kész tömegnövelő. De ezek is elhagyhatók, vitamin a legfontosabb és a jó étrend.
2012. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Értem, tudnátok linkelni egy gazdaságos kreatint? 4-5E ft-ig szeretnék, 48Kg vagyok.
2012. jún. 1. 13:46
 5/29 dirtboy ***** válasza:

pl. de nézz szét mert ettől szerintem kapható olcsóbban is más helyen

[link]

2012. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

[link]


De a Biotech-es sima monohidrát por is jó: [link]

2012. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor most nekem pontosan hány G kreatint is kell bevennem? Hallottam, hogy be tudnak csomósodni az izmok, mire kell figyelnem mikor beveszem?
2012. jún. 1. 13:52
 8/29 dirtboy ***** válasza:

15-20g mehet 5 napig utána szinten tartáshoz napi 10g elég lesz.

oszd fel a nap folyamán 3 részre legalább.

1g mono/1deci víz szénhidrátos étkezés előtt.

2012. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 dirtboy ***** válasza:
ja és nem csomósodik be az izom,ez hülyeség
2012. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem tudok dönteni... Fogalmam sincs melyik legyen...


[link]


Itt néztem, mert csak itt találtam megfelelő áron lévő dolgokat. Tudnátok adni egy szerintetek jó kreatint, ahol lehetőleg Nem kell figyelni arra, hogy mikor vegyed be, mit ne egyél be előtte. Vagy ha mégis ilyen, akkor pontosan le van írva? 4000ft-5500ft.

2012. jún. 1. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!