Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni a HK416 nevű airsoftrol? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb a jg hk416( [link] vagy DBoys hk416 ( [link] ér e ez kb egy 10essel többet?

2012. jún. 3. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

az első szerintem jobb

az a plusz 5 méter sokat számíthat :D és az akku is jobb

2012. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem értek egyet inkább vegyél Dboys-t sokkal megbízhatóbb és kúrvára ne erről az oldalról mert itt mocskos drágák a fegyverek inkább innen : [link] itt olcsóbb is és ki is hozzák magyarországba asszem +50-75 dollár de még úgyis jobban megéri minthogy itt veszed meg
2012. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jah és a Dboys full fém a jg nem és a full fém fegyverek sokkal jobban bírják a strapát láttam már olyat h valaki műanyag testű fegyveréből kilőttek egy darabot :D
2012. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyombér válasza:
Nekem jg HK416-om van.Nagyon jó és pontos fegyver.380-400 fps között lő, 50 métert simán. Amúgy nem értem hogyan lehet a jg nehezebb(fele müanyag) mint a (full fém) DBoys?
2012. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tom, de ne erről az ldalról!!! Bármi más, de ne ez.. Pl airsoftstation.com on olcsók a fegyók
2012. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi hogy ideírom de van a gunnerairsoft az mennyire jó bolt?
2013. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!