Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan kondite...

Tudnátok mondani olyan konditermet ahova nem járnak sokan?

Figyelt kérdés

valahol Budapesten. válaszokat előre is köszi!


/f



2012. jún. 3. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha otthon csinálsz eget oda azt engedsz be akit akarsz. Tulajdonképpen nekem is van egy otthoni "edzőtermem" ami egy kettlebelllből, egy húzódzkodóból és egy ugrókötélből áll.


Amennyiben testépítő céljaid vannak annak viszont már külön helyiség kell mondjuk egy pince egy multifunkciós paddal, guggoló állvánnyal és szerelhető súlyokkal.


A konditerem egy üzleti vállalkozás az üzemeltető profitot akar így ennek megfelelően nincsenek üres rád váró termek.

2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is azt kérem hogy üres legyen de érted ahova én járok van 2 fekve nyomó és "sorba" állnak h ki csinálja szóval így nem lehet az edzéstervet követni..
2012. jún. 4. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
hova jársz? én most keresek termet és edzőpartnert.
2012. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bp-n kívül jártam, de jelenleg nem járok. de most újra akarok:) csak nem ugyan oda...
2012. jún. 4. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
pesti vagy?
2012. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen
2012. jún. 5. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nem kell egy edzőtárs?:)
2012. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 éves hát már volt edzőtársam de hátráltattuk egymást bár most nem tudom ki fog segíteni fekve nyomásnál..:D
2012. jún. 5. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
nah én 19 vagyok. ezért kell jól edzőtársat keresni. pesten belül hol laksz?
2012. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gödöllö
2012. jún. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!