Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb konditermek...

Melyek a legjobb konditermek Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A fitness2000-et tudom ajánlani. Elég korrekt áron vehetsz bérletet és jól felszerelt. Pesterzsébeten találod
2012. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fúú köszi ez nagyon tetszik, fele annyiba kerül, mint ahova most járok és sokkal jobban felszerelt! Kár, hogy ilyen messze van (7. kertől), majd még utána járok, hogy jutok el ide. Bérletet tényleg csak hónap elején lehet venni?
2012. jún. 5. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. Húúh, biztosat most nem tudok mondani. Én mindig hó elején szoktam megvenni. 10 alkalmas bérletet (amit 1 évig használhatsz fel, ahogy akarod) szerintem lehet venni közben is, a többi sima bérletet...szerintem azokat is. Nekik végül is, mindegy mikor fizet érte valaki, lényeg, hogy fizessenek.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!