Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Rékának melyik a...

Rubint Rékának melyik a hatásosabb DVD-je?

Figyelt kérdés
nekem meg van az "Add újra önmagad" és a 2009-es a kék borítású de most nem tudom melyiket csináljam?
2012. jún. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz hírem van. mind sz*r
2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diego105 ***** válasza:

Gondolom valami ugrabugrálos edést bemutató DVD.

Teljesen mindegy melyiket csinálod, ha jól táplálkozol akkor formásodni fogsz, ha pedig mekis hamburgeren és kólán élsz, akkor hiába táncikálsz a TV előtt.

2012. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a Réka 2 vált be nagyon, ez az egyik kedvenc edzésprogramom.

[link]


Nagyon jól megdolgoztat, átmozgat, pörgős, izzaszt, jó a zene. Sajnos a hasizom rész nagyon rövid - bár hatékony - itt hozzáteszek önszorgalomból még öt -tíz percet.

A többi Réka DVD-ről azonban nincs jó véleményem. A Réka egy kizáróla combra, popsira jó, se kar, se hát nincs rajta, a hasizomgyakorlat csupán két perc, azaz semmi. Ezt körte típusú nőknek ajánlom.

A többi Réka meg azért nem jön be, mert én a legjobban az átfogó, mindent átmozgató 40-50 perces edzéseket szeretem, a kiragadottan popsi, comb, stb 20-30 percben túl hosszú - egészben lejátszva meg kb. másfél órásak, erre meg nincs időm. A legújabb DVD-hez kéne stepp pad, gumikötél - csupa drága, és felesleges dolog - szerintem nem a segédeszközöktől lesz jó egy edzésprogram. (A DVD hátulján egy szót sem ír ezekről, kellemetlen meglepetésként érintheti a nézőt, hogy még több vackot kell beszereznie)


Amit nagyon ajánlok: Béres Alexandra - kivétel nélkül minden DVD-je nagyszerű.

2012. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen biztos hogy le fogom tölteni így strandszezonra!:)
2012. jún. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!