Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak kb közepes mennyiségű...

Ha csak kb közepes mennyiségű úszógumim van és elkezdek járni hetente 3 szor konditerembe mennyi idő alatt lesz kockahasam vagy legalábbis látványos változás? 23/L

Figyelt kérdés
Életemben előszőr kondizok, de az edző nagyon rendes és segít mindenben kiváncsi lennék, hogy ha mindent beleadok mennyi idő alatt lesz látványos a változás?

2012. jún. 7. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Étrenden fog múlni a dolog. Szálkásító diéta kell.
2012. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha kockahasat akarsz, akkor a többi 85239ö12531253615313513512132*10^23 db ilyen kérdésből megtudhatod, hogy ahhoz diétázni is kell. Azt is megtudhatod, hogy a diéta alatt nem nagyon szokott menni izomnövelés. Pláne naturálban. Pláne nőként. De kezdőként előfordulhat korlátozott mértékben egy picit. Viszont ha sosem edzettél, és elkezdesz diétázni _szerintem_ nem lesz kockahasad, mivel nem izmos annyira, hogy látszódjon. Oké, hogy a mozgásizomzat kockás, de elég megnézni az anorex modelleket, csak lapos a hasuk, tehát még nekik sem látszanak ki a kockák- A sportolók edzenek hasra is, azért látszik jobban.


Konklúzió: ez bonyolult :D Szerintem ne a kockahas legen az elsődleges, hanem az izomnövelés. Az meg egy pár hónap alatt jól látszódhat, ha normálisan kajálsz mellé.

2012. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mit keres ebben a nagy számban az ö? az az egyik ismeretlen?:D
2012. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy "ötezer" :D Vagy bármilyen öttel kezdődő konstans.
2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
jó :D
2012. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 PinkAngel13 válasza:
0%

Én nem a gépeket ajánlanám figyelmedbe hanem a Fegyencedzés című könyvet

Ez a könyv arról szól hogyan lehet irdatlan izmos teste az embernek mindenféle gépek vagy akármi +gyógyszer nélkül

Tényleg nagyon jó könyv és ezért ajánlom mindenkinek

2012. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Zakathol ***** válasza:
100%
gyógyszer :D:D:D Neked kéne gyógyszer az agyadra szerintem...
2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szervusz Angyalka, látom még új vagy itt :DD
2012. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Irdatlan izmos, fegyenccel? Ne már!:)
2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 *Glissade* ***** válasza:
Nah, akkor el megyek és megveszem azt a könyvet:)
2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!