Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Dolgozok és mellette tanfolyamra járok, így sajna nem tudnék kötött edzésekre járni (amiket tartanak).


Milyen sportokat ajánlotok, amiket kedvem szerint csinálhatok bármikor, meg is látszódna rajtam, és esetleg ha eljutok odáig lehetne némi közösségi életet is élni. (pl. amatőr versenyek, vagy profi versenyek nézése)


Alap sportok nekem is az eszembe jutottak, azért kérek tanácsot, hátha van még valami ami nem jutott az eszembe, és az lenne a befutó.


2012. jún. 8. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
parkour freerunning fegyencedzés
2012. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már felnőtt vagyok, úgyhogy az első kettőt kihagynám...


a fegyenc edzés helyett meg értelmesebb súlyzókat vagy kettlebellt venni, azzal sokkal jobban lehet erősíteni.

2012. jún. 8. 14:42
 3/5 anonim válasza:
Szerintem járj el konditerembe,mert levezeted a feszkót és nincs is időhöz kötve! Remélem segítettem!
2012. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.Borcsa válasza:

szerintem a gimnasztika v. 2db sulyzoval otthon is lehet

edzeni :) de a hetvegente futni egy 1-2km hajnalba/este,

de a heti (min.)2x 1ora uszas is jo

2012. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 30. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!