Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron növelő! Mi a...

Tesztoszteron növelő! Mi a véleményetek a Mutant Test-ről? A shop. Builder-en olvastam róla és ott azt írták, hogy jobb, mint Scitectől a Tribu-X!?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:10
1 2 3
 1/24 dirtboy ***** válasza:

30év alatt egyik sem jó

felette vagy?

egyébként persze hogy jobb,a tribu x csak sima tribulus terrestis semmi más /500mg/tabi/

2012. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kb 30 éves, akkor egyik sem ér semmit, mivel fiatalabb korban a tesztotermelésed így is maxon van, ezek pedig csak a saját termelést tudják optimalizálni. Ha pedig így is maxon van, akkor nincs mit fokozni rajta. 30 felett már lehet pici hatása, de sokat nem kell várni ezektől.
2012. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
19 vagyok!Gondolkodtam rajta,hogy még valami kellene a mostani mellé.Ami igy néz ki:Wpp 100% , multi pro , g-bomb , crea- bomb , ultra amino , bcaa xpress (ez felváltva a g-bomb -bal) , és a legfontosabb mindenekfelett a kaja! Szerintetek még érdemes lenne valamit?
2012. jún. 10. 21:26
 4/24 dirtboy ***** válasza:

én a 100%wppt syngexre cserélném

creabomb helyett dymatize micronized menne vagy a stillmass micronizált kreatinjából csinálnék egy 40-50napos kúrát.


ultra amino nem kell


ha akarsz még valamit akkor az ne tesztó fokozó legyen hanem mondjuk NO fokzó,még az is jobb lenne a te korodban.

a legjobb az lenne ha mondjuk 1adaggl több protein menne.

az ér a legtöbbet.

2012. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Táplálékiegészítőben vásárolt teszto készítmények csak optimlizálók!!! 30 év felett van esetleg értelem, amikor is a termelődés visszaesik. A teszto készítmények hatásossága akkor jó, ha a bélrendszer is aránylag optimális.
2012. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A kreatin - kúra nemsokára véget ér,aztán majd 3 hónap múlva egy új kúra (lehet amit mondtál).A wpp miért nem jó?nagyon dicsérik.A másikról nem sok jót hallottam viszont olcsóbb.Ultra lassan elfogy aztán már nem veszek ilyet (azon a pénzen veszek hasznosabbat).Milyen NO fokozót ajánlsz?
2012. jún. 10. 21:38
 7/24 A kérdező kommentje:
Naponta 3 adag protein elég szerintem.
2012. jún. 10. 21:40
 8/24 anonim ***** válasza:

Áldoznék 1 Whey C6 extra proteinra ár/érték arányban igen jó. Stillmass creatin mivel 1kg csak 3.990Ft vagy 500g 2.590Ft. Vennék mellé BCAA-at 400g 4.590Ft + HMB-ét.


No fokozó terén egy hosszabb elnyújtást biztosító igen olcsó, de annál jobb Best Nutrabolan forte 4.200Ft amivel adagonként beviszek 4500mg (citrulin, arginin beta-alanint).

2012. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem NO Explode 2.0 van és elég tuti cucc .:)
2012. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ja és még a felsoroltak közé

elfelejtettem irni az arthroxon -t.

2012. jún. 10. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!