Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz időben is szoktatok futni?

Rossz időben is szoktatok futni?

Figyelt kérdés

Pl. most szakadó eső van, szeretek futni, ha jó idő van, heti 3x 4x megyek, de ilyenkor, nem tudom rászánni magam, igazából kimozdulni sincs kedvem. a legrosszabb h ha napokig ilyen idő van akkor ellusutulok és nem megyek egy hétig.

Ha futtok, hogyan veszitek rá magatokat? :D

És milyen öltözékben teszitek? Esőkabát? Melegítőfelső? Az egyik rám sül, a másik ronggyá ázik...

Sok a rinya tudom :D lehet valahogyan itthon is edzeni, ami hasonlít az aerob edzéshez, és nem kell futópad, szobabicikli stb?


2012. jún. 12. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg egy kicsit sok a rinya. Először is nekem nem kell rávenni magam a futásra. Inkább visszafogni kell, hogy ne fussak már annyit. Nekem ez egy természetes dolog, sőt létszükséglet. Nálad itt lehet az első baj, hogy hiányzik a motiváció. Futni egyszerűen jó és egészséges, ne tekintsd ezt egy nyűgnek, ne a kifogásokat keresd!


A kérdésre válaszolva igen, én rossz időben is futok. Hidegben, melegben, szélben, sárban, és az eső se okoz különösebb gondot, bár nagy esőben azért nem indulok el. Nyári esőben legjobb semmiben se futni, illetve hát csak egy kisgatyában. Én nagyon szeretem ezt is, mert az eső lehűt, pont kellemes. Csak azt nem szeretem, ha beázik a cipőm, mert az elősegíti a körömgombát.


Ne foglalkozz túl sokat azzal, hogy most épen milyen idő van, és éppen miért nem lehet futni! Szerintem itt ebben az évben még nem volt olyan idő, amikor ne lehetett volna.

2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szeretek futni, ha jó idő van én is már várom a nap végét h lemehessek, benyomom a kedvenc zenéimet és futok..


de biztos elképzelhető számodra, h vannak emberek, akik szeretnek pl. sétálgatni, de esős időben nem mennek ki szívesen... vagy bringások akik bringázni nem akarnak esőben... vagy szeretnek moziba járni de ha szakad inkább otthon néznek mege yg filmet mintsem átszenvedjék magukat a locspocs városon :)

bár lehet, ha fanatikus lennék, nem lenne probléma, de egyelőre nem vagyok az... csak szimplán egy kezdő elszánt hobbi-futó vagyok :D

2012. jún. 12. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:

de azért igazad van, mostmár megjött a kedvem úgyh megyek is :D eső is kicsit alábbhagyott!


csak kiváncsi voltam mások hogy állnak ezzel :)

2012. jún. 12. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Esőben a legjobb a levegő! Közepes esőben még jó lehet futni. Ritkán vannak már sajnos ebben az országban olyan nagy esők, amikor kifejezetten kellemetlen lenne. Meg az eső is ritka, úgy hogy ha ez zavar, nyugodtan ki is hagyhatod az esős pillanatokat.
2012. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 izzó galagonya ***** válasza:
100%

Mostanában nemigen futok, de amikor rendszeresen futkostam, egy közepes eső nem volt nagy visszatartó erő, a szemerkélő meg egyáltalán nem.

Igaz, én sokszor inkább ázom, de nem bajmolok az esernyővel ;)

2012. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!