Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy belevágja...

Nem tudom, hogy belevágja szerintetek? többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van,hogy lesz a falunkba egy verseny "tesépítő" és szeretnék elindulni rajta egy év múlva lesz a dolog!

Apám orvos"Nefrológus",de nem merem megkérdezni tőle,de már kérdeztem tőle,hogy a szteroidnak milyen hatásai vannak,és elmondott egy csomó mindent,és kérdeztem,hogy egy kúrától lehet-e valami bajom,és ő azt válaszolta,hogy nem nagyon lehet egy kúrától nagy baj!

Tényleg igaz ez,hogy,ha most elkezdek egy kúrát attól nem lesz semmi bajom,de csak eggyet nem nagyon akarok vele foglalkozni,csak elakarok menni ara a versenyre,és így segíteném magamat,és az egy kúra,ha leját utána csak végig kondi!

Belevágjak?

És csak jó féle szteroidot vennék Anavar ezt találtam eddig esetleg még valaki tud valami jó féle szteroidot ár nem nagyon számít!


2012. jún. 13. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
anavaral semmit nem érsz nagyon drága és gyenge a hatása! Nem beszélve arról hogy nagy valószínűség szerint valami kamu cuccot sóznak rád. A másik gond hogy a szteroidokkal megszerzett izomzatot naturálba lehetetlen megtartani tehát amit szteroiddal építesz fel azt szteroiddal tudod megtartani. Írtad hogy egy kúrát akarsz. Nos akkor el kell döntened hogy tömegnöveléskor vagy diétakor akarod e elnyomni az 1 kúrádat. Ha tömegnöveléskor nyomod lehet hogy felszedsz jó pár kgot de diétakor úgy le fog menni mint a huzat ha natúrba diétázol. Ha pedig verseny felkészüléskor tolsz valamit akkor lehet hogy száraz leszel de nem lesz tömeged. Sajnos aki versenyezni akar és jó eredményeket akar elérni annak nem elég 1 kúra!!
2012. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet!
2012. jún. 13. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!