Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a jobb fehérjék?...

Melyek a jobb fehérjék? Testépítés.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 20:07
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
mik közül?
2012. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Sok jó van, de bármit írok, abból csak a vita lesz. Na mindegy, leírom, hogy én miket vennék.:)

Whey C6, Optimum Nutrition 100% whey gold, Stillmass 6:3:1, Twinlab whey fuel, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Scitec 100% whey proff., Biotech nitro pure whey gold, stb..

De nem mindegy hogy edzés utánra, napközbenre, vagy esti bevitelre kell.

2012. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

vpx syngex, 100whey pro prof, whey c6 stb.. sok van még..

Ha pedig olcsót akarsz: Power Protein. Ez kevert fehérje, nem annyira hatásos mint a tejsavók (amiket 1.sorban írtam), de megteszi, ha nincs rá sok zsé.

2012. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja, igaz, dirtboy.

Amúgy én tápkiegre gondoltam, de persze a szilárd kaja az alap, sovány húsok , tojás, sovány túró. Ezekben van még jó fehérje.:)

2012. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Étrendkiegészítőkre gendoltam dirtboy.10kg 100% whey protein professional-t elfogyasztottam,de sokan lemondják,nem tudom miért???Mert drága?Így megkérdezem hogy ti melyiket ajánljátok.Whey c6,trec nutrition -whey100,twinlab.....sajnos nibcs Szlovákiában.
2012. jún. 13. 20:29
 6/21 dirtboy ***** válasza:

vpx syngex van?


ha az sincs akkor nem tudom,akkor tényleg kellene párat meg nevezni ami van hogy ne tippelgessünk.

egyébként biztos van magyar webshop ami külföldre is szállít,nem?

2012. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Stillmass,Twinlab,Vpx-syngex,Trec Nutrition -whey 100,Whey c6 ezek nincsenek sajnos... nem elég hogy ebben az országban támadnak minket mert magyarok vagyunk de még azt se tudom megvenni amit akarok.Magyarorszàgról nem tudod véletlenül ,hogy mennyibe kerülne a posta?
2012. jún. 13. 20:43
 8/21 dirtboy ***** válasza:
nem tudom
2012. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A sportika.eu-ról nem tudsz rendelni? Az szerintem szlovák cég, de lehet, hogy tévedek.
2012. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szlovákiából érdeklődsz?!?!

Ugyan is elég furcsa, hogy egy szlovák ne ismerné a Stillmasst? Ott is lehet venni, meg itt magyarországon is lehet venni.


Az tény, nem halálra reklámozott amcsi?!


Valóban jót és olcsón akarsz, akkor STILLMASS ott van szlovákiában is!!!!!

2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!