Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicsit "vállasodni" szeretnék...

Kicsit "vállasodni" szeretnék de kattog a vállam. Hogyan?

Figyelt kérdés
Ezekkel a gyakorlatokkal próbálkoztam: [link] de valamiért elég gyakran elkezd kattogni a vállam. Nem mertem így csinálni. Egy gyakorlatnál nem kattogott, azt csináltam. Nem súlyzóval kezdtem, biztos ami biztos, így is éreztem. Baj ez? Vagy hogy csináljam így? Nem konditeremben hanem itthon csinálnám. Súlyzóm nincs sajnos csak annak "befogható" dolgok. Nem nagy izmokat szeretnék hanem kicsit formásabb vállakat. Valakinek valami ötlet így? 22l
2012. jún. 17. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy az izuleteid gyengék...vagy menj el vele orvoshoz (ha fáj) vagy szedj izuletvédőt.

De egyébként valamilyen szinten mindenkinek kattog.


Normálisan bemelegítesz előtte?

2012. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaja a bamelegítés nagyon fontos. a váll nagyon érzékeny izület, vigyázni kell rá nagyon
2012. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem igen, de akkor megpróbálom hogy kicsit jobban. Köszönöm a válaszokat:) Fájni nem fáj csak rossz hallani.
2012. jún. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!