Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok ezen az...

Vannak itt olyanok ezen az oldalon akik válaszolnának valami kérdésre és ha lehet nem egyedül? Csak mert kb semmilyen választ nem kapok a kérdéseimre.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mi a kérdés
2012. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, mi a kérdés?
2012. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdés a hibás, erre nem gondoltál még?
2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kakao01 ***** válasza:
lehet mert olyat kérdezem amiben senki sem érdekelt de legalább most kaptál néhányat!
2012. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kakao01 ***** válasza:
kérdeztél* mostmár átfogom nézni mielőtt elküldöm :DD
2012. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Extrem sport,Kerekpar kategoriaba szintbe barmilyen kerdesre tudok valaszolni csak irj pm-et es kuld a linket a kerdeshez.
2012. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
wáów erre nem is számítottam :D kösz az infót amúgy értelmesek a kérdések és a megfelelő rovatba tettem őket.
2012. jún. 19. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan kérdésem, ami már egy hónapja a purgatóriumban magányoskodik. :) Ha nem kapsz választ, pusztán olyan a kérdésed, ami vagy nem kelti fel az érdeklődést, vagy nem tudnak rá jó választ írni. Tudom, rosszul tud esni, de van ilyen, ezzel nem kell foglalkozni.

Leggyakrabban horgászattal és airsoft-tal kapcsolatos kérdéseket látok sokáig válasz nélkül, mert az ilyesmi kevés embert érint.

2012. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!