Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobic végezhető gerincferdül...

Aerobic végezhető gerincferdüléssel? Gerincferdülésre szokták javasolni a pilatest: annak van fogyasztó hatása?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyújtó jellegű gyakorlatoktól nem-igen fogsz fogyni. Kérdezd meg az ortopéd szakorvost, milyen jellegű sportokat ajánl. Gerincferdülésre általában úszást szoktak javasolni.
2012. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És úszom is, de az nem fogyaszt sokat. Az ortopédus elég elfogult, mindig ilyen gyógyizéket akar csináltatni. szerintem ez hülyeség, mozogni kell. És fogyni szeretnék. Egy ismerős járt piláteszre, ő azt mondta, elég kemény tréning, azért merült fel bennem a fogyasztás.
2012. jún. 19. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:

nem lenne a legjobb választás,mert minden egyes ugrással terheled a gerinced.

a pilates meg nagyon jól megdolgozza a gerincmerevítőt,nem terheli hosszirányban a gerincet,de kevés kalóriát éget.

szóval szerintem a legjobb választás a kettlebell edzés lenne,mert az kettő az egyben.

gerincproblémákra ideális,nincs benne ugrálás,nagyon megerősíti a gerincmerevítőt,tartóizmokat,és jobban felviszi a pulzust,mint aerobik óra,kb 2x annyi kalóriát is éget annál.

2012. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. jún. 20. 02:04
 5/8 anonim válasza:

Szia, igen, a Pilates és a Callanetics is javítja a tartást, és kifejezetten optimális azoknak, akiknek problémás a gerincük.

Szerintem mindkettő nagyon jól formálja az alakot, nem biztos, hogy kilóban fogsz fogyni, de cm-ben igen! Feszes combokat és feneket, lapos hasat csinál mindkettő.

2012. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2012. jún. 25. 15:02
 7/8 anonim válasza:
nem tudom, hogy need mennyire van gerincferdülésed, nekem nagyon enyhén és én is aerobikozok :) nem fájt a hátam/gerincem soha az edzések során :)
2013. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyobb a görbület. De köszönöm a válaszod!
2013. márc. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!