Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel/hogyan izmosítsam a...

Mivel/hogyan izmosítsam a combomat (fenekemet)?

Figyelt kérdés
Futni járok, bár mostanában a hőség miatt nem igazán tudok, meg ugrókötelezek minden nap egyre többet. És mi a véleményetek Rubint Réka edzéseiről? Ezen kívül mit ajánlanátok még?
2012. jún. 23. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem ezen kívül, hanem ezek helyett. Rubintréka torna kuka, ugrókötelezés sanszos hogy dettó, de nemtom, várjunk meg egy hozzáértőt. Izmosításhoz: tömegnövelő étrend (mivel valamiből fel kell épülni az izomnak), mellé guggolások, kitörések, mindkettő súllyal, a legnagyobbal, ami megy szabályosan. A szabályosság fontos, mert megsérülhetsz.


És ajánlom figyelmedbe a huszadik század egyik remek találmányát, a keresőt. Gugli és gyikkereső.

2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cristian1997 ***** válasza:
A futás nem igazán izmosítja.Izmosodáshoz inkább súlyzós edzés kéne.Kitörések,guggolás,lábtolás jók a comb erősítésére.Rubint Rékát hagyjad ő is a súlyzós edzéseitől izmos, nem az idióta fittnes gyakorlatai miatt.
2012. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Rubint Réka sem az ugrabugrától néz ki úgy ahogy :) Előzőek jól írták, súlyzós edzés kell, guggolás, kitörés. Először tanulj meg szabályosan guggolni, 0 súllyal. Ha már szabályosan guggolsz, próbáld meg leterhelni az izmodat. Ha így csinálod, izmos combod lesz.
2012. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Inkább feszesítésre gondoltam. Arra sem jók amiket írtam?
2012. jún. 23. 14:30
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

gondolkodjunk együtt. egy comb, vagy egy bármilyen emberi testrész mitől lehet feszes?

a,izomszövet

b,zsírszövet

c,attól, hogy se izom, se zsír nincs rajta

2012. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ezzel mit akarsz mondani? Mert hogy értelmes választ nem sikerült adnod, az biztos. De hát már megszokhattam, hogy a Sport kategóriában a kőbunkók uralják a terepet, mert a többi kérdéshez hozzá sem tudnak szagolni.
2012. jún. 23. 14:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az izomtól lesz feszes a combod. rá akartalak vezetni erre, dehát mindegy.
2012. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nagyon nem mindegy, hogy tömeget szeretnék növelni, vagy feszesíteni/szálkásítani. Ebben kértem segítséget, de hát mindegy. Nincs sok zsír a combomon, sőt.. Vékony vagyok eléggé, mégsem feszes. Na?
2012. jún. 23. 15:11
 9/14 Cristian1997 ***** válasza:
Magas a testzsírod.
2012. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez ilyen egyszerű. Ha nem feszes a combod és a feneked, az azt jelenti, hogy az izom gyenge, és nem is elég nagy, és túl sok felette a zsír. Még ha te máshogy is látod, hidd el, nincs olyan rálátásod önmagadra sem, mint azoknak, akik választ adtak, hallgass rájuk!

Nem kell megijedni olyan tanácsoktól, hogy izmosíts, mert ez nem azt jelenti, hogy bodys tested lesz, távolról sem. Izmosítanod kell a combod, méghozzá kemény, súlyzós vagy nehéz, saját testsúlyos edzéssel.

Rubint Rékát meg tessék elfelejteni!

2012. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!