Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volumaize vagy NoXplode? A...

Volumaize vagy NoXplode? A cél leginkább az lenne hogy jobban durranjak, ezáltal jobban tudjak koncentrálni az edzés közben.

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:21
 1/8 dirtboy ***** válasza:

Volumaize-még nem próbáltam,NO-xplode 2.0-ám az van ,az elég jó kis termék csak ajánlani tudom.

100mg koffeint betolsz még pluszba hozzá és a tuti edzés az garantált.

2012. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Amúgy a NoXpolde-ot lehet még egyáltalán kapni? Mert én is csak úgy kiírtam gyorsba a kérdést, utána jöttem rá hogy valahol olvastam már hogy nem forgalmazzák.

Koffein és kreatin nem ütik egymást?

Terveznék egy kreatinkúrát is, de aztmondják hogy a koffein valamennyire hajtja a vizet, a kreatinnak meg pont az a dolga hogy vizet kössön meg. (Persze ezt Te is tudod, csak leírtam hogy mire gondolok ha valami nem lenne érthető.)

2012. jún. 23. 21:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve a Hot Blood-ról van véleményed?
2012. jún. 23. 21:32
 4/8 dirtboy ***** válasza:

a sima xplode már nem kapható,talán még valakinek van raktáron nem tudom.

az xplode 2.0 az viszont kapható.


a kreatin és koffein az tényleg nem jó párosítás,akkor a 100mg koffein nem kell pluszba,elég lesz az a mi az xplode-be van.

2012. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
hot blood ot gyengébbek tartom mint a xplode-ot,én azt tapasztaltam magamon.
2012. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem! És arról mi a véleményed, hogy ha valamilyen aminosav készítménnyel próbálkozom, pl Amino Magic, és ahhoz még bekapok pár kapszula Guarana-t úgymond pörgetőnek!?

Állítólag ez nagyon jó aminosav kiegészítő, energizál, illetve jó izomtelítettség,bedurranás érhető el a segítségével.

Jaa, és ha ez nem lenne okés, tudsz linkelni hogy honnan tudnám megrendelni az új Xplode-ot?

2012. jún. 23. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is NO Explode2.0 van és elég tuti. Sportika.eu-ról rendeltem.
2012. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

a guaranával az a baj hogy 10%a koffein

egy adag guarnával minimum be nyomsz 100mg koffeint is.


én innen rendeltem

[link]

2012. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!