Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki SZERETI Schumachert?

Ki SZERETI Schumachert?

Figyelt kérdés
Szóval a kritikákra, lecseszésekre, meg hogy kit érdekel, és egyéb csesztetésekre, kritikákra nem lennék kíváncsi, köszi. :)
2012. jún. 24. 19:11
 1/6 Bourne válasza:
ÉN!!!
2012. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg én.
2012. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a felesége, a gyerekei, stb.
2012. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta Neki szurkolok és imádom Őt, mind embert, mind versenyzőt. Tud veszíteni, emelt fővel. Végtelenül kitartó, még mindig motivált, elszánt és optimista. Emellett hatalmas szíve van, mindig ott segít, ahol csak tud. A versenyzési stílusa is egyedülálló, rendkívül jó pilóta és ezt a 7 vb-je is mutatja.

Nagyon remélem, hogy hosszabbít a Mercivel és nem akasztja végleg szögre a sisakját, szeretném még pár évig versenyezni látni. Most, mikor Valenciában végre meglett Neki a dobogó, én voltam a világ legboldogabb embere.

Michael hatalmas példaképem. Örökké a legnagyobbként fogok Rá tekinteni! :)

2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én régen nem szerettem őt (akkor még Ralf volt a kedvencem), de mióta visszatért, nagyon szimpatikus lett, minden versenyt miatta nézek. Sajnos pont a Valenciait nem láttam amikor dobogós lett.... azóta kutatom az internetet a versenyért, de nem találom ( http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimpi.. ). Egyébként szerintem már csak azért is fog hosszabbítani legalább 2 évet, hogy még a forma1-ben legyen Senna 20éves évfordulójára.
2012. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jujj én is imádom!! :D
2012. jún. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!