Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodni lehet úgy hogy...

Izmosodni lehet úgy hogy szálkás maradok?

Figyelt kérdés

Most elég szálkás vagyok , még izmosabb akarok lenni.

Azt tudom hogy izmot növelni és szálkásítani nem lehet egyszerre, viszont ha már szálkás vagyok akkor tudnék úgy izmosodni hogy ugyanilyen szálkás maradok?


2012. jún. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pontosan belőtt tömegnövelő étrenddel tudod a zsírt minimalizálni, de ha olyan a genetikád, akkor nem tudod elkerülni a zsírosodást.
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végül is igen, ha a tömegnövelő és szálkásító periódusaid nem hosszúak. Ha mondjuk négyhetente váltasz, szépen, lassan, de biztosan tudsz izomtömeget növelni, de a testzsírod sem fog magasra menni, mert relatíve hamar elkezdesz szálkásítani. Akik strandfazonra gyúrnak és általában akarnak jól kinézni, érdemes szerintem így étkezni.
2012. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha totál tisztában vagy a szervezet azon reakciójára, hogy mennyi az a szénhidrát mennyiség amit feldolgoz s nem hasznáé fel mint zsír akkor igen.


Ehhez azért szükséges a szilárd étkezés mellett olyan minőségi tápkieg ami ezt turbózni is képes.

2012. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, mi csak a hecc kedvéért tömegelünk :)
2012. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!