Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem egy JÓ!...

Valaki tud nekem egy JÓ! Hasizom fejlesztő edzéstervet mutatni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy több éve edzek, eléggé vágom a témát, az étkezést, meg az egész testépítő sportot, mivel az évek alatt rengeteget olvastam téma iránti érdeklődésemből kifolyólag. Ami fontos, hogy HALADÓ EDZÉSPROGRAM LEGYEN, ugyanis már van annyi izom rajtam hogy érdemes volt nemrég elkezdenem a szálkásítást ( és bevallom, a kockás has motivál). Nem kérek diétával kapcsolatos kioktatást, egyéb "okosságokat", csak hasizom edzéstervet (saját tapasztalatok , egyebek...)
2012. jún. 26. 16:38
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Diéta közben, hogy akarod fejleszteni? Diétában már csak 'védeni' bírod... erről nem olvastál az évek folyamán?
2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mint mondtam, semmi mást nem kérek, csupán egy jól működő edzéstervet...
2012. jún. 26. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig mivel edzettél rá? Nem kell változtatni rajta ha eddig is bevált.
2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:

Ezt nem értem én sem. Diéta közben nem tudsz semmit fejleszteni az izmaidon. Amit eddig csináltál az tökéletes lesz rá... Majd a következő tömegnövelésre lesz csak értelme.


"már van annyi izom rajtam hogy érdemes volt nemrég elkezdenem a szálkásítást" - tehát a hasizmod is megfelelő már a kockás hashoz. Nincs más teendőd mint a szálkásítást szépen végigcsinálni és utána jó lesz.

2012. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen de most ha lejön rólam az a kicsi zsír is, akkor utána elkezdeném rendesen edzeni a hasizmot mert idáig úgymond csak bohóckodtam... egykis ez , egykis az, egykis hasprés, most lábemelgetés meg mittomén. Ez mind jó de igzi fejlődés csak alapós edzést követően várható
2012. jún. 26. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Paul Wade - akárki is legyen - tud egy jót. Ott a Fegyencedzés, a lábemelés progresszió kiváló hasizomra.
2012. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csinálj mondjuk 4 sorzat lábemelést és 4 sorozat felülést:kezdd mondjuk 4X12-15-tel az egészet és fokozatossan ,ahogy érzed emeldd az ism. számot és max csak 30-40 másodpercet pihenj a szériák között.
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi az a hasprés ?
2012. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!