Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Spartacus edzést van értelme...

A Spartacus edzést van értelme így csinálni?

Figyelt kérdés
66 kg vagyok, és akármit, akárhogy eszem, nem tudok tömeget növelni,igaz, fogyni sem. Szeretnék kicsit erősödni, kidolgozottabb testet, amire ahogy olvastam, jó lehet ez az edzés, mert nem épít nagy izmokat, de szálkásít, erősít. Viszont zsírégető is, így félek, nem fogyok-e tőle, mert azt viszont nem akarok. Maga az edzés viszont tetszik, csak nem tudom, ilyen alkattal ezt érdemes-e csinálni.
2012. jún. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem vagy tisztában a dolgokkal. Szálkásíáshoz mindenképp fogynod kell mivel ahhoz hogy szálkás legyél az kell hogy lejöjjön rólad a zsír. Tömegnöveléshez is meg szálkásításhoz is kell étrend meg diéta szóval csinálhatod de nem fog sokat érni magában.Meg olyan nincs ha eszel normálisan akkor nem jön fel rád tömeg. Tömegnövelő étrend+sulyzós edzés.
2012. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megoldás roppant egyszerű: Nem eszel eleget. Igen, persze, te annyit eszel, mint egy rögbicsapat, mégsem hízol, persze. Túrót. Keveset eszel és nem megfelelő minőségű ételt. Megvan a napi 2 g fehérje testtömegkilogrammonként? Kizárt. Hát a legalább 4 g szénhidrát? Kizárt. Amint ezek megvannak, nőni fogsz, hidd el!
2012. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pledkafi ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet volt, mint veled. Azt csináltam, hogy egy évig otthon edzettem súlyokkal, különböző fekvőtámaszokat nyomtam, meg ilyenek. (ezt azért nem kell egy évig csinálni:) nálam így jött ki, de akár ki is lehet hagyni). Ezután elkezdtem kondiba járni eleinte heti 2x, majd 3x. Annyira kell figyelni, hogy meglegyen edzés után a fehérjebevitel, és edzés közben csak vizet igyál, ja meg persze edzésterv alapján kondizz. 1-2 hónap után látszott az eredmény, és ez csak jobb lett. Aztán a 6. hónapban átálltam a kettlebellre, ami nagyon bejött.Remélem segítettem.
2012. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Maga a Spartacus edzés egyébként működik szerintetek? Egyébként tényleg lehet, hogy ha sokat és megfelelő kajákat ennék tudnék tömeget növelni, de egyszerűen tényleg olyan az anyagcserém, meg a szervezetem, hogy nehezen jön fel rám bármi, igaz, nem is megy le, ami persze jó is valahol, csak egy olyan 70kg szerintem ideálisabb lenne.
2012. jún. 29. 13:13
 5/7 Grimmm válasza:
A sima spartacusal nehéz tömeget növelni.Próbáld a 2012 spartacus edzést.Viszont amit írtak az mind igaz.Egyél normálisan és ne csak mű kajákat.Ha hús legyen csirke, ha cukor legyen gyümölcscukor vagy méz.
2012. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcscukorral egyáltalán nem értek egyet. A kalória és a szénhidrát ugyanúgy megvan benne, de hormonálisan kevésbé kedvező hatásokat kelt.
2012. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a 2012-t, az miért jobb? Én most a 2.0-t csinálom egy hónapja. Olyan nagy, hatalmas izmokra sem vágyom, csak kidolgozottabb, sportosabb testre, amihez laikusként azt gondolom, hízni kellene kicsit. Jelenleg 175 cm és 65 kg vagyok.
2012. júl. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!