Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornázhatok zokniban?

Tornázhatok zokniban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tegnapi nap rettenetesen feltörte a nyári szandálom a kislábujjam, azóta nem tudok cipőt felhúzni, mert úgy nyomja, hogy sírnék... Ugye papucsban nem tornázhatok. :) Tornázzak zokniban vagy hanyagoljam a dolog, míg nem tudok cipőt húzni? Nem csak ilyen talajtorna, hanem pl. szoktam Norbira is, ahol vannak azért ugrálások, rúgások, kitörések... Légyszi, aki válaszol, ne a tornának a hatékonyságát vegye célba, hanem a kérdésemre válaszoljon, mert aggódom! :) Köszke! l/20


2012. jún. 30. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak otthon ugrabugrálsz, és biztonságosnak találod, akkor nyugodtan tornázhatsz így is. Ha elmennél edzőterembe, de nem tudsz cipőt húzni, akkor ne tedd. :)

Amúgy meg nem hinném, hogy nagy baj történne, ha kimarad 1-2 nap edzés, ez csak a javadra válhat. Előbb gyógyulj meg, aztán jöhet a torna! :)

2012. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én mezítláb szoktam otthon
2012. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tornázhatnál zokniban?
2012. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megizzad a lábad, fölösleges a zokni.
2012. jún. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szőnyeg van, akkor nyugodtan, de ha parketta, akkor ne, mert elcsúszhatsz. Mezítláb viszont csinálhatod.
2012. jún. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mintha felvennél valami sz@r cipőt. Bár a zokni felesleges.
2012. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is mindig abban tornázok :)
2012. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbál ki! Nagyon jó, sokkal jobb mint cipőben mert eredelig az ős ember nem cipőben futott, ugrott. A zokni azért kell mert különben felfázhatsz vagy bele léphetsz valami meg úgy kényelmesebb is.
2019. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!