Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A táplálékkiegészítő boltban...

A táplálékkiegészítő boltban azt tanácsolták, hogy milk protein force-t vegyek, mert abban van kazein, és az nagyon jó tömegeléshez, viszont itt a kommenteket olvasva úgy értelmezem, hogy nem ez a legjobb edzés utáni fehérje, szerintetek?

Figyelt kérdés
Már elfogyasztottam belőle 2 darab 2,2 kg-os adagot, ízre finom volt, sztem hatásos is, de szerintetek érdemes váltanom, vagy tényleg sokat ér a kazein? Super carb fasttal egészítem ki. Egyáltalán van egetrengető különbség például egy simple wheyhez képest?

#fehérje #milk protein force
2012. júl. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
20,5%-os glutamintartalmával a kazein felülmúlja a többi népszerű fehérjeforrást, beleértve a tejsavót, a szóját és a tojásfehérjéket.
2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kazein kifejezetten lassú felszívódású, estére tanácsolják, edzés után pedig pont gyors kell, tejsavó, koncentrátum, izolátum, hidroizolátum növekvő felszívódási sebességgel, de növekvő árral is. Tápkieget meg nem érdemes boltból venni, még úgy se, hogy a webshopok postaköltséget számolnak fel, mert még úgy is kijössz olcsóbban. Persze ha mindegy a pénz, akkor mindegy, de ha nem, akkor megéri utánaszámolni.
2012. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahol én veszem, ott egyáltalán nem drágább, mint neten, ebben a készítményben 3 fajta fehérje van, van benne gyors felszívódású is, csak azt nem tudom, hogy jót ajánlott-e az eladó, hogy ez is jó-e edzés után, vagy következőre váltsak.
2012. júl. 2. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
jó ez a milk protein force.
2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a simple whey-hez képest meg annyi a különbség hogy mivel az csak gyors felszívódású, nem jó este szedni.
2012. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ugye nem dobtam ki feleslegesen egy csomó pénzt, hogy ezt vettem, és nem tejsavó fehérjét edzés utánra?
2012. júl. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!