Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ez a diéta? Pinkfit.

Milyen ez a diéta? Pinkfit.

Figyelt kérdés

Alapvetően alma a testalkatom, 100 kg-ról kezdtem fogyni saját diétával, lement 10 kg, de 2 hétre abbahagytam és most nem tudom mennyi vagyok :/ Velamennyi tuti visszajött, mindent nem hiszem

Találtam ezt a diétát:


[link]


Szerintetek milyen, hatásos lehet? Mondjuk vacsira a grillezett burgonyát feleslegesnek (soknak) tartom, azt meg nem tudom, hogy uzsira jó-e a gyümölcs... Szerintetek?


21 éves lány vagyok amúgy


2012. júl. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ó anyukám, nem kell ezt túlbonyolítani mindenféle csodamódszerrel. elég egyszerű megoldás van erre: egyél annyit amennyit bírsz!


sovány húsok , zöldség, feldolgozatlan élelmiszerekre kell helyezni a hangsúlyt.


kenyér, péksütik, édességek, cukros italok teljesen kizárva!


mégegyszer amit ehetsz: csirkemell+zöldség!!! ez hosszútávon kivitelezhető, és működni fog, nem kell grammoznod se a sok marhaságot.


(sajnos amúgy nem ilyen egyszerű a dolog, de ez a te szintednek bőven megfelel, és egy látványos változást fog eredményezni)

2012. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És reggelire mit egyek?
2012. júl. 3. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nem rossz,csak 100 kilóval,aminek a fenntartásához,be kell puszilni vagy 4000kalt,elég drasztikus váltás az 1500.

szerintem ez a diéta kevésbé macerás-

[link]

csak te 2000kalóriáról indítsd.

azt tartsd 2-3 hétig és utána leviheted 1600ra,aztán azt tartod amíg...

2012. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jól beszél az utolsó válaszadó is, viszont szerintem neked túl bonyolult lesz egyből grammozással indítani, hamar be fogsz sokallni szerintem.


ezért is javasoltam, hogy nem kell méregetni, csak sovány hús-és zöldség kombó beválna.


reggelire meg mehet mondjuk tojás, vagy ha szereted a zabpelyhet akkor abból max 90gramm, kis tejjel, vagy light yoghurttal.


de ha nagyon elszánt vagy, akkor grammozhatsz mint a testépítők, csak nehogy megund!!

2012. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!