Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovas lányok akinek nagy...

Lovas lányok akinek nagy melle van annak nem kényelmetlen a lovaglás?

Figyelt kérdés
úgy értem h a mozgás miatt nem akadályoz a koncentrálásban? és kis cicivel kényelmesebb lovagolni?

2012. júl. 4. 01:22
 1/3 anonim válasza:

Nem csak látványra, de egészségileg is tönkre megy a melled és a hátad. Ha meg tudod oldani több melltartóval, hogy stabilan álljon, akkor jó, ha nem, akkor a lovaglást felejtsd el. Hamar mell vagy hátműtét lehet belőle.

Tapasztalatból mondom!

2012. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy jó erős sportmelltartó kell, különben bizony megereszkedik és még hátfájást is okozhat meg gerincbántalmakat, régen nagyok voltak és zavaróak mert akármennyire stabilak.. mozognak. Figyelemfelkelő, és kellemetlen érzés amikor mondják hogy húzd ki magad, hátul a váll, főleg biztonsági mellénynél, ahol a mell alatt megy át és teljesen kiemeli.

A mozgásban is akadályoz némileg hisz akarva akaratlanul próbálsz úgy mozogni hogy kevésbé mozogjon pedig ha oda kell tenned magad és lendületesen lovagolni akkor mozogni kell, fel kell szabadulni és úgy nem lesz merev,darabos a mozgás.

Most hogy lefogytam, kisebbek is, és végre önfeledten lovagolok.

2012. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lili1Dtimpex válasza:

Férfi edzőm hívta fel erre a figyelmemet..azóta beszereztem egy pár eszméletlen szoros sportmelltartót,és így semmi gondom nincs.(:

17/L

2013. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!