Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec fényképezés?

Scitec fényképezés?

Figyelt kérdés

sziasztok gyurmák,


mint néhányan tudjátok, van ez az új scitec reklámos-nyereményes dolog, aminek a lényege ez:


egy scitec terméket le kell fényképezni egy nagyon extrém helyen, jó kompozícióba, a lényeg, hogy legyen izgalmas és kreatív a fotó.


szeretnék valamit összehozni, mert minden adott: van itt pár scitec-es doboz, itt van mellettem a Balaton, szóval egy nagyon jó képet szeretnék összehozni, amivel nyerhetnék.


tudnátok tippeket adni, hogy milyen helyzetbe fényképezzem le?


akinek az ötletével nyerni tudok, annak hajlandó vagyok felajánlani 500g Casein Complex fehérjét fehércsokis ízben :D



2012. júl. 4. 11:04
 1/8 dirtboy ***** válasza:

víz alatt a kövek közt,kicsit legyen algás a doboz,és rakjál rá pár balatoni kagylót is,plusz legyen egy zománcozott kopott súlytárcsa is a kövek közt.

nem tudom a photoshop engedélyezett de mehetne egy izmos hal a háttérbe,scitec tetoválással az uszonyán. :D

2012. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem vagyok fotós :D


nincs vízalatti fényképezőgépem, és egy tárcsám se :D

a ps szerintem engedélyezett, de nem tudom használni, szóval ez is kilőve.


én arra gondoltam, hogy felrakom a dobozt egy szörfdeszkára, van két kutyám, őket is felrakom a deszkára a doboz mögé, aztán csak kisül valami belőle.?!

2012. júl. 4. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Töltsd meg a Balaton vizével, majd kezdd el kiönteni. Az elsőnél vágj vidám képet, a második képen csodálkozót, majd a harmadikon ezt a "nem tudok micsinálni" vállvonogatóst, közben nézegesd az órádat. A képeket tedd egymás mellé, így 3 (vagy több) kép esz egy kép, tehát képregény. A cél az, pongyola megfogalmazásomból nem biztos hogy kiderülve, hogy azt szemléltessük, mintha a dobozba baromi sok víz beleférne, csak öntöd, öntöd, és még mindig nem ürült ki.

Esetleg ennek az inverze, hogy megtöltöd, majd amikor tele van, ásol a homokba egy gödröt, mintha kiszáradt volna a Balaton :D


Ehhez az alkalmazáshoz idővonalra kell mindenképp váltani, ugye?

2012. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez se rossz ötlet, bár szerintem nem lesz olyan látványos, hogy egy képen belül sok kis képkocka van feltéve.


akit érdekel a dolog, az menjen fel a scitec fb oldalára, az extrém fotópályázatra, és ott meg lehet tekinteni az eddigi képeket, szerintem 3 kva jó van, a többi elég kaki.

2012. júl. 4. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy tedd a sciteces cuccokat a kukába és fényképezd le úgyis odavaló
2012. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van ott valahol a strand részen, a vízben olyan vizifocikapu, akkor azon csinálhatnál egykezes húzódzkodást, félpucéron. Ha a lábad vízben van akkor úgy könnyebb is a víz felhajtó erejétől. Miközben felhúzod magad, a másik kezedben pedig lehetne egy doboz, valahogy tartod, vagy imitálod mintha a dobozból innál. Közben meg vigyorogj mint egy vadalma.
2012. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 perfectlie ***** válasza:
Nem akarok offolni,de valaki küldjön már egy linket erről a dologról,mert én nem találom sehol.
2012. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a kukás ötlet is nagyon jó, biztos értékelni fogják!


amúgy most lőttem pár képet, szerintem lett 2-3 nagyon jó, elég kell hogy legyen a győzelemhez.

de még lehet csinálok pár másik termékkel is néhány képet, mert 3 kép nyer, nem csak 1.

2012. júl. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!