Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TÖmegnövelőből hány százalékos...

TÖmegnövelőből hány százalékos fehérjetartalmút kéne szednem? Mekkora adagot edzés után?

Figyelt kérdés
1 éve kondizok 65 kg vagyok, étrendem egész"jó".

2012. júl. 8. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30% fehérje tartalmú felettit. az adagolás étrendtől függ de edzés után 1adagot mindenképpen. mellesleg ha jól sejtem hogy mit takar az egész "jó" étrend akkor előbb inkább azt tenném rendbe.
2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem használnék 30 % alatti fehérjetartalmút.

Akkora adag menjen, hogy a fehérjemennyiség legyen testtömeg/2 grammban.

2012. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak laikusként azt nem értettem, hogy edzés utánra 1 adagot kell szednem azt értem, de más az egy adag jumbóbol, mass-ból, stb.-ből.
2012. júl. 8. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosan, és ez azért jó mert így ki tudod választani a neked legmegfelelőbbet. (főleg étrend meg genetika alapján)
2012. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sznofru ***** válasza:
Tömegnövelő helyett vegyél fehérjét, meg vitargot, esetleg glutamint és keverd úgy, ahogy neked kell.
2012. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tömegnövelőt Te saját magad is összeállíthatod, ráadásul, úgy, hogy az arányokat a saját igényeidnek megfelelők.


Vegyél whey (és vagy kazein, tojás fehérjét) alapanyag szinten is!! Így jóval olcsóbban jössz ki. Főleg, ha Stillmass-t vásárolsz, mivel adalékanyagot sem tartalmaznak.


Vegyél creatin monohydrátot 1kg 3.990Ft

Vegyél dextrózt és/vagy maltot (550Ft/kg vagy 750Ft/kg)

Még jobb a Palatinose 4.400Ft/2kg


Keverd össze úgy hogy 40/60 arányú legyen a protein és a szénhidrát aránya. Tegyél minden adagba 5-7g creatint. És az alap tömegnövelőd már is meg van.


Még "durvább" tömegnövelőt szeretnél, akkor tegyél hozzá 6g BCAA-t. Esetleg 3-3g Leucint HMB-ét. Itt is ajánlom a Stillmass-t, mivel semmi a termék érétkét csökkentő adalékanyag nincs benne. Dobj hozzá MCT port, és Omega port (esszenciális szírsavak).

Aztán számold ki így mennyibe kerül, és mennyibe kerülne ha egy előre gyártott dizájnert vásárolnál, ugyan ilyen alapanyag tartalmú összetevőst!!!!

2012. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
További vélemények?
2012. júl. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!