Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok. Az gáz ha nehezen...

Csajok. Az gáz ha nehezen nyomok le szkanderben csajokat? 18/F

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 00:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem:DDD nem hiszem ,hogy pont egy csaj szeretne szkanderozni . Emiatt ne aggódj
2012. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%

Csajt még nem láttam szkanderozni de ha az vagy akkor nem .

De ha fiú vagy akkor az nagyon gáz sőt már elég nagy égés is .

2012. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el, millió egy csaj van aki a férfiak többségét lenyomná szkanderben.
2012. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A férfiak egyrészét lehet, de én nagy égésnek élném meg, ha bármilyen nő lenyomna szkanderban. Durva lenne.:)
2012. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az, hogy egy csomó "férfit" nők is le tudnának győzni... Szerintem ez égő.
2012. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Ember, szerinted egy kajakozó vagy úszó, vagy bármilyen erősítő sportot űző csaj nem nyomna le egy átlagos, hétköznapi férfit? Dehogynem, közben még ásítozna is, égő vagy nem.
2012. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy átlagos, nem edző férfit lehet, de engem nem hiszem.:)
2012. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Én nem gyúrok csak simán fizikai munkát végzek évek óta és nem nyomna le simán abban biztos vagyok mivel van olyan férfi ismerősöm aki már pár éve kajakozik és nem tudott lenyomni .

De szerintem most eltértünk a témáról mivel átlagos emberekről volt szó . Ha egy átlagos férfi vagy fiú nem nyom le egy lányt az igen is égés . De az a baj a legtöbb mai fiúkkal hogy el vannak puhulva mert a telefon és a gép nyomkodásában nem erősödnek .

2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Figyelj, ha nehezen nyomsz le csajokat, akkor ne erősködj és hívd ki szkanderozni őket :)

Az pedig valóban igaz, hogy a legtöbb mai srác már nem sokat ér, és csak a szája jár. Tiszteletem a kivételnek komolyan, csak már engem elszomorít hogy én átlagos lányként megizzasztom az elvileg "sportoló" srác ismerősömet, hogy a végén döntetlenben egyezzünk meg..

2012. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

11:24 és 11:36. A válaszomban direkt kihangsúlyoztam, hogy sportoló nő nem sportoló, átlagos férfit könnyedén lenyomhat. Attól, hogy te ki vagy b.szva (vagy azt képzeled) attól még igen is ez a helyzet.


"Tiszteletem a kivételnek komolyan, csak már engem elszomorít hogy én átlagos lányként megizzasztom az elvileg "sportoló" srác ismerősömet, hogy a végén döntetlenben egyezzünk meg.."


Komolyan, néha tényleg úgy érzem, hogy a nők se százasok... hagyott téged, több mint valószínű :P

2012. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!