Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előre elkészített fehérje...

Előre elkészített fehérje turmix meddig áll el a hűtőben? Ha reggel elkészítem, délután/este még nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, én nem készíteném el előre. de mért kell előre elkészíteni?
2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert pici baba van, akit fél percre sem lehet magára hagyni és fél a turmix hangjától. Kézi shakerben nem tudom jól összekeverni, ezért gondoltam, hogy jó lenne reggel megcsinálni és csak kiszaladni érte a hűtőig.
2012. júl. 11. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fél a turmixgép hangjától esetleg próbáld meg kézi tejhabosítóval összekeverni (és akkor nem kell előre megcsinálnod).
2012. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

délután még nem este nem tudom,ilyet nem szoktam csinálni


pedig shékerben teljesen jól el lehet keverni nem tudom neked mi a baj

2012. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zakathol ***** válasza:

Milyen termékről van szó? Alig hiszem el, hogy nem tudod kézzel felrázni... Még a power protein is - ami elég sűrű cumó - 3dl vízbe 2-3 rázás után simán iható. Ha van benne egy-két nagyobb darab, attól nem kell megijedni. Gurítsd csak le.

(Én sem innám egy egész nap után, de hűtőben elvileg el kell hogy álljon.)

2012. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

100% egg vagy micsoda:) Gyönge shake-ivó kismama vagyok, nem tudom összerázni rendesen :) és utálom azokat az egyben maradt darabokat... Tudjátok, ha diétázik az ember és ez az egyetlen "édesség", akkor az már legyen homogén, hideg és finom, nem tudom fölvenni a versenyt a turmixgéppel.


NO, az lesz, hogy kipróbálom, hidegre csavarom a hűtőt és holnap megírom nektek, hogy lett-e bármi baja! Köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 11. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
fél óra után alkotóelemeire bomlik, szaga lesz és undorító az egész... :(
2012. aug. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!