Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodjak?

Hogyan izmosodjak?

Figyelt kérdés

eléggé nagy hasam van amit szeretnék eltüntetni, csak az a baj hogy már egész kicsi korom óta ilyen, de ha lehet akkor inkább szerenék kockás, izmos felső testet. meg eléggé vékony a karom, erre is egy kis izmot szerenék felszedni. csak természetes úton szeretném és csak olyan edzéssel amit itthon is el lehet végezni, mert sjnos nem tudok konditerembe járni. eseleg kézi sújzót tudok venni, de a nagyobb gépek nekem drágák.

mit kellene csinálnom? valaki akinek saját tapasztalata is van segítene?


2012. júl. 13. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el. alján van "tovább" gomb is:)

2012. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

a hasadra szálkásító diéta és aerob mozgás a megoldás.

izom építésre pedig tömegnövelő étrend kell és eszköz nélkül a fegyencedzést tudod csinálni.


egy időben a kettőt nem lehet,tehát döntsd el melyik lesz előbb.

szálkásításnál is mehet a fegyencedzés csak annyi hogy az izom akkor nem fog nőni de izom védelemre jó lesz.

2012. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi az a fegyencedzés?
2012. júl. 13. 16:43
 4/9 dirtboy ***** válasza:

saját testsúllyal végzett edzés.

itt megtaláld a könyvet ami erről szól.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

akkor most nek állok olvasni.

2012. júl. 13. 16:54
 6/9 A kérdező kommentje:

hát az első link az sújzós edzésről ír amit a kérdésben írtam hogy nem tudom megoldani.

segítenétek nekem egy edzéstervet összeállítani hogy mit csináljak, mert nekem fogalmam sincs hogy mi kellene és miből mennyi. ha nem lehet egyszerre a kar és a has izmosítását akkor inkább a hasmmal kezdeném.

2012. júl. 13. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
attól még a táplálkozás részt elolvashatnád + az aerob edzést. mert a fogyáshoz az lesz a legfontosabb.
2012. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elolvastam, de nem igazán értem, hogy azzal hogy futok hogy fogy el a hasam?

a táplálkozást is elolvastam és meg is értettem, de a mozgás részben kellene a segítség hogy mit, mennyit és milyen időközönként csináljak.

2012. júl. 13. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
aerob edzés (tempósabb séta, biciklizés) heti 3-4szer 40-60perc legyen. és égeted a zsírt, úgy fogy a hasad, de nem csak a hasadból fogsz hanem mindenből. persze csak akkor ha jó az étrend.
2012. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!