Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BOX-ról vélemény?

Davii kérdése:

BOX-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves vagyok, 173cm magas, 92kg, most nyáron kőkemény fizikai munkákat végzek, azaz egy építkezésen dolgozom!


Viszont a 92kg nem zsír, rengeteget gyúrtam, a karom mérete 42cm, nyomtam már 135kg-al is fekve, 90-es szériák, de moszszálkásítani szeretnék!


Kérdések: A BOX mennyire szálkásít?

Mennyit fogok szellemileg változni?

Mennyire tudom magam megvédeni?

Taksonyban mi a honlapja, elérhetősége a box egyesületnek?

És egyszerűen miért jó a box?



2012. júl. 14. 10:38
1 2
 1/18 anonim válasza:

A box szálkásít de ahhoz sokat kell edzeni

Mennyit változol szellemileg? szerintem az ember függő.

Mennyire tudod magad megvédeni? a box megtanít ütni kivédeni az ütéseket elhajolni az ütések elől stb.. de nem utcán . persze megtudod magad védeni utcán de a box nem arra tanít.

Miért jó a box? önbizalmat ad, fejleszti az állóképességet ,kondíciót, ütőerőt,reakcióidőt stb..

Ha ennyit gyúrtál akkor bizonyára merevek az izmaid a boxhoz rugalmas izmok kellenek. ez nem túl előnyös a boxban.

2012. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek addig igaza van, hogy nem jó neki a box az izomzata miatt. 17 évesen már úgysem a karrierért kezdi el valaki a boxot, vagy bármilyen sportot, hanem a mozgásért. azt meg között izomzattal is lehet, ami ráadásul javulni is fog ahogy egyre többet edzel.

a box pedig egy szép sport, élvezetes is, úgyhogy hajrá.

önvédelemre is használhatod, de nehogy te kezdjed a balhét:D

szóval én a horogban hiszek, mert ha az állát eltalálod a keménykedőnek, akkor egy ütés és fekszik. és utcán fontos, hogy minél gyorsabban lerendezd a támadót, mert utána első a futás! attól kezdve, hogy eléd állt, és beszólt, vagy ütött is, bármelyik pillanatban jöhetnek a többi irányból vagy mellőle a társai, vagy elővehetik a viperát, kést, tehát egy gyors ütés, és futás!

2012. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
A szálkásító diéta szálkásít nem a box...
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha szerinted a box nem szálkásít akkor biztos sokat boxoltál..
2012. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha szerinted nem az étrend dönti el a szálkásítást vagy a tömegnövelést akkor tájékozatlan vagy.
2012. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
most a sportról volt szó és nem az étrendről..
2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szálkásításról volt szó az meg az étrend kérdése.
2012. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Ember olvasd már el...

Kérdések: A BOX mennyire szálkásít?

Hol látsz te itt étrendet?

2012. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sok remek választ kaptam! :D Köszönöm is, de nem csak az étrend szálkásít mivel ott vannak futások is! Amúgy alig eszek mostanság, tehát ezzel nincs gond!


Am nem vagyok annyira merev, elég rugalmas vagyok, mivel úsztam, meg fociztam sokat! :D

2012. júl. 16. 17:27
 10/18 anonim ***** válasza:
A mozgás nem szálkásít csak energiát használ fel ami hozzájárulhat a kalóriadeficithez. Az, hogy "kevesebbet" eszel meg nem jelent semmit.
2012. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!