Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki minden idők legjobb sakkozója?

Nicola73 kérdése:

Ki minden idők legjobb sakkozója?

Figyelt kérdés
Manapság mindenki rávágja, hogy Kasparov. Szerintem nehéz eldönteni. Én inkább egy vitafórumot szeretnék ezzel a kérdéssel. Számomra három legnagyobb sakkozó létezik akik között képtelen vagyok rangsort állítani: Aljechin, Fischer és Kasparov.

2012. júl. 14. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Bobby Fischer, nekem ő a személyes kedvencem. :)
2012. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenkinek más. :) Számomra a legnagyobbak:

-Veszelin Topalov

-Lékó Péter

-Vlagyimir Boriszovics Kramnyik

-Vaszil Mihajlovics Ivancsuk


Mindenkinek más lesz a véleménye, de én őket tartom a legnagyobbnak.

2012. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mátyás3 válasza:
Egy top Fisher ellen egyiknek senkinek nem lenne esélye :D
2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erre a kérdésre szerintem nincs helyes válasz. Rá lehet vágni, hogy az épp most legjobbnak tartott, de ezek a sakkozók cserélődnek. Ráadásul sok nagyon jó híres nagymester, világbajnok akárminek nevezzük is nem egy időben élt és nem mindegyikük játszott a másik ellen, így szerintem nem is lehet kiemelni közülük a legjobbat. Persze nekem is van személyes kedvencem, Mihail Tal.
2012. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!