Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek egy kicsit...

Hogyan lehetek egy kicsit erősebb?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok,és nem érzem magam jól a bőrömben.Az osztályban mindenki lenyom,szeretnék egy kicsit erősebb lenni.Próbáltam edzeni naponta többet tornázni,de nem ment.Vagy túl mederőltettem magam,vagytúl lusta voltam hozzá.Kéne egy olyan módszer,amivel(ha sokáig tart,nem baj)egykicsit erősebbé tenne.

2012. júl. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen még nyomjad a fegyencedzést: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja a fegyenc jó lesz de hidd el nem azon múlik az élet, hogy ki nyom le kit


a pénz a fontos nem a karod körmérete:)

2012. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj erre amikor a mozgásszegény életmód következtében a 40-rs éveidben elhízva cukorbetegen az első szívinfarktus után vegetálsz.
2012. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem élek mozgásszegény életmódot csak ez a fajta hülyegyerekféle presztizs idegesít, hogy ki tud kit megverni és hogy mindent erőszakkal, erővel kell megoldani, meg kinyom le kit...


Megáll az agyam ezektől a hülyeségektől, azért van számunkra a beszéd, hogy azzal oldjunk meg problémákat.


Persze fontosnak tartom az egészséget és erőnlétet is, de azépeszűséget is egyben.

2012. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy mi a véleményetek rólam hanem hogy hogyan lehetek erősebb!!!
2013. jún. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!