Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit táncojak vagy mit sportolj...

Vik25 kérdése:

Mit táncojak vagy mit sportolja? (12 leszek)

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 09:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
minden a pénztől függ... ha állatbarát vagy akkár lovagolhatsz is... beiratkozhatsz küzdősportra... megtanulhatsz vívni: [link] ezek azért jók mert később ha valaki bántani akar akkor megtudod magad védeni... vagy ha egyszerű dolgot akarsz akkor mindennap kimész futni vagy úszni
2012. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de valami lányosat szeretnék mivel én lány vagyok ja és max.:6000 Ft de annál inkább kevesebb.
2012. júl. 16. 12:14
 3/11 anonim válasza:

6000 ft havonta? vagy 6000 ft van minden alkalomra?


egyébként a lovaglás lányos dolog direkt azért írtam oda ha nem hiszed meny el egy lovardába délután 90% lányok vannak ott

2012. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
azt meg nem írom le miért hasznos a lányoknak a lovaglás xD milyen izmokat erősít xD mert még holmi perverznek fogsz gondolni :D
2012. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ha egyszerű szórakoztató játékos táncot szeretnél akkor menny nép táncolni ott szoktak közben játszani is legalábbis mi játszottunk... így igazából sztem lányos sport nem nagyon van max ilyen aerobik edzések de azok eléggé drágák pl a kangoo v mi a tököm az 16000-20000 forint egy hónapba és hát annyira nem szórakoztatóak meg hát aerobikot otthon is tudsz csinálni... ha van a közeletekbe tó mond meg apukádnak h vigyen el evezni és evezz próbáld ki nagyon szórakoztató vagyis nekem nagyon tetszett nem nehéz evezni egyébként... próbáld ki ha nem tetszik akkor abbahagyod
2012. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem egy alkalomra 6000 Ft hanem a hónapra.

És én 18.kerületben lakom szóval lovarda messze van,meg a tavak és a folyók is messze vannak.Ilyen szarokra hogy aerobik meg nem akarok járni.

2012. júl. 16. 12:59
 7/11 anonim válasza:
nem tudom miért akarok annyira segíteni neked de várj keresek vmit neked...
2012. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Judo:

[link]

Fitneszinház:

[link]


Paintball mindenképpen kipróbálnám mivel lány vagy és kicsi is nagyon népszerű lennél a fiúk közt

[link]

hastánc:

[link]

tenisz:

[link]

karate kifejezetten kicsiknek

[link]

2012. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nézd még találtam!


néptánc:

[link]


itt pedig kézművességet tanulhatsz

[link]


ezt is kipróbálnám ez arra kifejezetten jó, hogy gyorsan és olcsón vicces ajándékokat tudsz valakinek majd csinálni aminek az is a különlegessége ugye h te magad csináltad

2012. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget főleg a fitszínház segített a legtöbbet már anyukámnak is mondtam szóval valószínűleg oda fogok járni
2012. júl. 16. 17:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!