Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri ilyet vennem? Dymatize SMG

Megéri ilyet vennem? Dymatize SMG

Figyelt kérdés

[link]


Éppen tömegnővelő vásárlás előtt vagyok, de nem szeretnék most biotech vagy scitec terméket venni, hanem másfélét kipróbálni. Erről hallottam pár jó hírt.

Vagy tudtok egy jobbat ezen választékok közül? Megköszönném, tapasztalatokat is szívesen meghallgatok!

Üdv


2012. júl. 16. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem annyira jó. Válassz olyat, amiben legalább 30% fehérjetartalom van. Pl. Dymatize hi protein gainer, Volumass35, Jumbo prof, Gaspari real mass, BSN true mass, Isomass extreme gainer, stb.


De a legjobb, ha veszel egy jó tejsavóproteint és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot.

2012. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tömegnövelőt Te saját magad is összeállíthatod, ráadásul, úgy, hogy az arányokat a saját igényeidnek megfelelők.


Vegyél whey (és vagy kazein, tojás fehérjét) alapanyag szinten is!! Így jóval olcsóbban jössz ki. Főleg, ha Stillmass-t vásárolsz, mivel adalékanyagot sem tartalmaznak.


Vegyél creatin monohydrátot 1kg 3.990Ft

Vegyél dextrózt és/vagy maltot (550Ft/kg vagy 750Ft/kg)

Még jobb a Palatinose 4.400Ft/2kg


Keverd össze úgy hogy 40/60 arányú legyen a protein és a szénhidrát aránya. Tegyél minden adagba 5-7g creatint. És az alap tömegnövelőd már is meg van.


Még "durvább" tömegnövelőt szeretnél, akkor tegyél hozzá 6g BCAA-t. Esetleg 3-3g Leucint HMB-ét. Itt is ajánlom a Stillmass-t, mivel semmi a termék érétkét csökkentő adalékanyag nincs benne. Dobj hozzá MCT port, és Omega port (esszenciális szírsavak).

Aztán számold ki így mennyibe kerül, és mennyibe kerülne ha egy előre gyártott dizájnert vásárolnál, ugyan ilyen alapanyag tartalmú összetevőst!!!!

2012. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bbuilding ***** válasza:

Jó a Super Mass Gainer, de elsősorban a nehezen "hízóknak" találták ki. Vannak ennél jobb, magasabb fehérjetartalmú tömegnövelők, de nyilván sokkal drágábbak is. Kezdő és középhaladó szinten megfelelő étrend mellett tökéletes választás. Itt van a legjobb áron:

[link]

2012. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak semmire nem jó. Gondolkozzunk egy kicsit. Ahhoz, hogy meglegyen benne a rendes fehérje adag, meg kell inni hozzá 250g szénhidrátot. Ennyire edzés után sincs szükség, nem hogy reggel meg főleg ESTE (ez mekkora baromság). Csak zsírosodás lesz belőle. Ha meg napközben is ezt tolja valaki, úgy értem, hogy nem csak edzés után, akkor cukor betegség is lehet a vége. Normális tömegnövelőt kell venni, nem egy 15%-os fehérjetartalmú sz@rt, ez a véleményem. Nem akartam, így írni, de tudtam, hogy lesz valaki, aki majd ellentmond és nem akarom, hogy a kérdezőt félrevezesse.
2012. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bbuilding ***** válasza:

Meg kell nézni az összetételét: Vitaminoktól kezdve komplex szénhidrátokon át a gyors, közepes, és lassú felszívódású fehérjék valamint kreatin vannak benne. Gyártó optimális fogyasztási javaslata a következő:

Napi 2-3*fél adagok. Szóval nem rossz dolog ez, de nyilván nem ettől kell várni a csodát. A megfelelő étrendet kell kiegészíteni vele. Ennyi

2012. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez rengeteg ch, a Dymatize-tól a hi protein gainer sokkal jobb választás.
2012. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!