Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszül, fáj a térdem mögötti...

Feszül, fáj a térdem mögötti hajlatnál. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

2 napja végeztem pár nyújtást a lábammal, nem is volt vele semmi baj. Guggolást is csináltam párat. Tegnap reggelre viszont, amikor lábra álltam, éreztem, hogy egyre jobban feszül a térdem mögötti hajlat. Minél jobban kinyújtom, annál jobban feszül és fáj. Ha sokáig állok, járkálok, akkor már nem fáj, de viszont, ha sokáig ülök, fekszek és utána állok lábra, akkor el kezd megint feszülni. De egy idő után megint elmúlik a feszülés és fájdalom, ha sétálok vagy állok.

Nem tudjátok mi lehet a gond? Talán csak sima izom láz lenne? Mert, ha hozzá érek az alsó combom hátsó részéhez, akkor érzem, hogy 1 kicsit fáj, olyan fájdalom, mint amikor izomláznál szokott lenni.

Egyszer már volt ilyen nyújtás utáni nap, de 3-4 nap után már semmi gond nem volt vele.



#térd mögötti hajlat
2012. júl. 18. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem a hajlat fáj/feszül, hanem az alsó combom hátsó része (térd szintjétől kicsit lentebb van)
2012. júl. 18. 21:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy a vádlim feszül.
2012. júl. 18. 21:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán részleges szalag szakadásom van?
2012. júl. 18. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit meghúzódhatott. Ha pihenteted, elmúlik, addig pedig ne nagyon terheld. Borogatni, esetleg sportkrémmel bekenni, mást nem nagoyn tudsz csinálni szerintem.
2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2012. júl. 18. 21:26
 6/7 anonim válasza:
ez egy sima izomláz, ami ennyi idő után szokott kijönni. pár nap aztán semmi bajod nem lesz.
2012. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz =)
2012. júl. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!