Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon oktatnak...

Magyarországon oktatnak bachata táncot?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonlót?16(L) vagyok, és nagyon tetszik ez a stílus. Ezelőtt 1 évig hip-hopoztam, ez nem állt annyira közel hozzám, 3 évig néptáncoltam és szintén 3 évig társas táncoltam. Most szeretném az ilyen salsa-bachata féle táncoat is kipróbálni. Merre lenne rá lehetőségem?
2012. júl. 20. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A salsa és a bachata most divattáncok Magyarországon, rengeteg táncsuli szervez ilyen tanfolyamokat. Google-ban keress rá!
2012. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HA esetleg van hozzá párod, tölts le oktatóvideót. Mi is így tanultuk meg itthon a párommal a jive-val együtt. Szalagavatón is felléptünk vele, mi tanítottunk be még 3 párt :D Azóta ha valahol rákezdjük, mindenki csak les, hogy mi ezt honnan tudjuk.
2012. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keresd a Dolce Dance tánciskolát, szuperek a tanárok, egész magyarországon vannak órák!
2015. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!