Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok fenék táncot tanulni?

Hogy tudok fenék táncot tanulni?

Figyelt kérdés
Videókból vagy tippekből lenne jó nem szeretnék nagyon személyesen talizni vkivel de ha van ilyen tánc iskola vagy vmi lehet veszem a bátorságom és elmegyek érdekelne h h tudnék megtanulni pl így táncolni: http://www.youtube.com/watch?v=rrYtfnMLDZs

#tanulás #fenék tánc
2012. júl. 20. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez kib@szott közönséges...

szerintem egyébként ezt akármelyik hastáncos megcsinálja, csak a hastánc szép és szexi is...

2012. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát pont onnan, ahol ezt találtad. :)

De ez nem egy nagy was ist das, már akinek igénye van rá, kb. az össze gettólakó tudja.

(Tényleg keress vmi nőiesebbet, vagy ha ragaszkodsz ehhez, max. a pasidnak add elő.)

2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 izzó galagonya ***** válasza:

Ez nem az, amit bárki tánciskolában tanulna vagy tanítana, elég hozzá közönséges ízlésű rüfkének lenni.

Tényleg tanulhatnál a hastánctól a tangóig annyi mindent, ami nőiesebb és szexibb, mint ez.

2012. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a saját véleményeitekre vagyok kíváncsi erről a táncról hanem h hol tudok megtanulni így segget rázni -.-"
2012. júl. 20. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

A proli stílusod már megvan hozzá.

Utánozd a ribiket a videóban, nagy jövőt jósolok Neked.

2012. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tisztázzuk, hogy normális helyen ilyet nem tanítanak. így max diszkóban tudsz, vagy youtube-ról. de nem ajánlom. még srácként is azt mondom, hogy ez 1 okádék sz*r.

annyi szép és jó stílus van, nem tudom miért nem lehetne 1 olyat megtanulni. arra legalább azt mondanák az emberek, hogy na ez igen, milyen ügyes ez a csaj, nem pedig azt, h pfuu kis gyökér rib... meg azzal legalább értéket sajátítanál el.


de te tudod.

2012. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szép kerek feneked, akkor nincs is mit ráznod. mellesleg én semmi táncot nem tanultam, de ha nagyon akarnám, részegen én is ellejtek bármikor egy ilyet. nem egy nagy cucc. egyszerűen csak közönséges. a gettós néger csajok csinálják ezt :D
2012. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van jó szép kerek fenekem és tudom rázni, de nem elég profin
2012. júl. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!