Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit! Vásároltam...

Csabeka kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Vásároltam 100db Anabol tabit és mellé 3 doboz azaz 6 ampulla provigil-t. Arra keresem a választ, hogy a kúra során és utána hogyan osztjam be a 6 ampulla provit illetve orálisan hatásos-e? Bökni nem szeretném magam.

Figyelt kérdés

Súlyom: 65kg

Magasságom: 167cm

Életkorom: 23év

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 22. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

orálisan:D


szerintem az ampullásat bökni kell:) bemész a gyógyszertárba és veszel tűt meg fecskendőt, hamár szteroidra telt akkor ez nem egy nagy kiadás


de biztos, hogy 65 kilósan szteroidozni akarsz?

2012. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok itt a gond. 65kilósan kox??, amullást inni?? 6 ampulla??
2012. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
P'Taq.
2012. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én így kaptam kézhez a csomagot hozzáértő embertől egyedül az adagolás módjában nem tudott segíteni,de a ha bökni kell akkor bökni kell. Csak hát mennyit és mikor?
2012. júl. 22. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd jön Amigo, Clint vagy bárki és hozzáértőbb választ ad, mint én, de kúra után menjen heti 5000 egység, 3 ampesz elég is lesz, bár Amigo írta múltkor, hogy elég kúra után első héten 1 ampulla: "egy 4-5000 IU "kezdőrúgás" kell egy kúra után, de ez csak az első adag, amolyan ébresztő a heréknek.... utána vagy 1500-2000 Iu 5 naponta, vagy kis adagok naponta (200-300 IU).


De kellene mellé még 20 szem Clostilbegyt. Sokan nem is nyomnak hCG-t danabol (Anabol) után, csak megy a Closti vagy Zitazonium.

2012. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy komolyan válaszoltál erre már tudok alapozni :).
2012. júl. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!