Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Bwin felfigyel azokra, akik...

A Bwin felfigyel azokra, akik túl sok pénzt nyernek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha becsületesen, akkor nem. hogy akarsz csalni? :D
2012. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hookuszpook ***** válasza:
Felfigyel. Szinte mindegyik iroda, de főleg a magyar nyelvűek. És korlátozzák a tét nagyságát. A Bwin esetenként 50 Euró max. nyereséget enged, a Bet365 és Betclic pedig elég gyakran csinál olyat, hogy a legnagyobb tét, 1,5-5 Euró lehet. Ezt onnét tudom, hogy csalás nélküli játékkal folyamatosan nyerek náluk (és másik 10-15-nél), aztán egyszer csak mindenféle indoklás nélkül elkezdték a korlátozást. Természetesen, ha vesztesz, akkor ez nem történik meg, viszont én nem a szórakozás miatt, hanem azért játszom, hogy pénzt keressek vele. És amikor ez hónapokig folyamatosan megy, hogy havi 100-300 ezret keresek rajtuk, akkor megelégelik.
2012. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó úgy hallottam van néhány iroda ahol nem korlátoznak: Pinnacle, Betfair.
2012. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy elég jó számla volt, "felfigyeltek" rám, azaz lekorlátoztak, 28000 ft-ra, de szerencsére nem baj, személyi igazolvány scant olcsón lehet szerezni :)

2012. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kedves utolsó! Szép kis összeg van a számládon b*szki! :DD Miből hoztál össze ennyit?
2012. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hookuszpook ***** válasza:
07-23 16:25-os hozzászólónak. Igen, ez a kettő valóban nem korlátoz, illetve van még úgy 3-4 másik, de a többi egy idő után biztosan. Persze, vesztés esetén nem, de mint olvashattad, én mindenképpen nyerek.
2012. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kizárólag élőben szoktam fogadni, a bwinen néha hülyék a bukik, odafigyeléssel és bizonyos önmegtartóztatással, ami nálam nincs meg mindig sajnos, könnyen lehet nyerni.
2012. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kell személyi igazolvány scant csinálni, ha már elvileg van rólad egy? :D
2012. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2012. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért kell több személyi, mert így több pozícióval tud játszani és az új pozíciók még nincsenek lekorlátozva, tehát oda feltehet pl 5 milliót 2X-oddsra!
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!