Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sportolással 4 hónap alatt...

Kaarooliinaa kérdése:

Ha sportolással 4 hónap alatt lefogyok 9 kg az árthat az egészségemnek?

Figyelt kérdés

mert még mindig szeretnék lefogyni 15 éves vagyok a melleim is kisebbedtek meg a hasam kezem combom...de ez árthat?? 56 kg-ról 47 lettem aminek örülök de még mindig nem tökéletes.

15/L


2012. júl. 24. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1kg fogyás a normális ütem, tehát a 16 hét alatt történő 9kilós fogyással nincs gond. Nem biztos, hogy tovább kellene fogynod, ez testalkattól, magasságtól is függ. Nehéz így kép nélkül megítélni. Nem ártana súlyzós edzés sem, hogy jobb formád legyen és ne izomból fogyj.
2012. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:

4 hónap alatt megközelítőleg 16kg-ot is lehet fogyni, még az is egészségesnek számít.


Heti 0,5-1kg fogyás egészségesnek mondható.


15 évesen viszont nem biztos, hogy 50kg alá kéne menned. Bár ez függ a magasságodtól és a testösszetételedtől is. Azért vigyázz ezzel a sok fogyással.

2012. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!