Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjék, melyiket válasszam?!

Fehérjék, melyiket válasszam?!

Figyelt kérdés

Hali!


Néztem a neten több fehérjét, a Syngexet ajánlották legtöbben, ezért azt akartam megrendelni, de a ti véleményetek is sorsdöntő lenne nekem.


Ezen az oldalon néztem fehérjéket; [link]


A syngex árához és tömegéhez hasonló fehérjék érdekelnének, amiket valamiért jobbnak tartatok, mint a syngex.


Jah, és miért tartjátok jobbnak, stb?



2012. júl. 24. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

én pont onnan rendeltem syngexet:)


nem próbáltam még másikat, majd ha elfogy lehet máshonnan szerzem be és nem syngexet, de meg vagyok vele elégedve

2012. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt olcsóbb:

[link]


Ennyiért nem találsz jobbat. Koncentrátum és izolátum keveréke 80%-os. Több helyen el van írva , mert egy adag 25,5g és ebben van 20g fehérje.

Hasonlóan jók vannak még, de drágábbak, pl. Twinlab whey fuel, Dymatize elite whey, Scitec 100% whey, Biotech nitro pure whey gold.

Ami nagyon jó még a Stillmass 6:3:1 és a whey c6, de az már más kategória. Ezen kívül vannak még jók, szét kell nézni több helyen.:)


Pl olcsón itt van az Activlab muscle up, tömegelésnél elmegy, mert sok benne malto:

[link]

2012. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor a syngex 80%-os fehérjetartalmú? mert néztem a neten és nem 80% volt írva
2012. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyi. A vpx honlapján is annyi, a dobozokon is az van és itt is: [link]
2012. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A syngex ízenként más %-os proteintartalmú, mint általában a többiek. Whey koncentrátumn, izolátum.
2012. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10.860Ft-ért pedig már kapsz egy 80%-os proteint, amiben 10g/100gban, DH32-es whey hidrolizátumot is kapsz. Ebben a proteinben amennyire lehet kihagyták az adalékanyagokat is.

[link]

2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes a shop.builderen 30grammban 20 gramm fehérje van írva

[link]

2012. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy több helyen el van írva. A honlapot kell nézni és a dobozt. Ott pedig 25grammban van 20 fehérje.
2012. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!