Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Pro Nutrion elég jó márka?

A Pro Nutrion elég jó márka?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem jobb a Scitec-nél,de úgy hallottam,hogy elég jó.

2012. júl. 24. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond én is úgy tudom.
2012. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a márkát kell nézni!!! A kiválasztott terméket. Miben más? Miben jobb? Amennyiben ugyan azt más is gyártja, akkor a hatóanyag tartalom/adagot összehasonlítani, és az árakat figyelni.
2012. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
GFX 8 vs Jumbo
2012. júl. 24. 21:54
 4/13 A kérdező kommentje:
pro nutritionnál a gfx 8tol jobbat szerintem nem kapsz,vagy ha van jobb is,akkor osszátok meg velem. Ja és még valami a Pro Nutrition tudomásom szerint román márka
2012. júl. 24. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Román igen. Holnap majd kifejtem, hogy mik vannak még, mert nem mindegy, hogy edzés utánra vagy napközbenre is kell.

Csak telón vagyok most, nem tudok sokat írni és közben linkelgetni.:)

2012. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A tömegnövelőt Te saját magad is összeállíthatod, ráadásul, úgy, hogy az arányokat a saját igényeidnek megfelelők.


Vegyél whey (és vagy kazein, tojás fehérjét) alapanyag szinten is!! Így jóval olcsóbban jössz ki. Főleg, ha Stillmass-t vásárolsz, mivel adalékanyagot sem tartalmaznak.


Vegyél creatin monohydrátot 1kg 3.990Ft

Vegyél dextrózt és/vagy maltot (550Ft/kg vagy 750Ft/kg)

Még jobb a Palatinose 4.400Ft/2kg


Keverd össze úgy hogy 40/60 arányú legyen a protein és a szénhidrát aránya. Tegyél minden adagba 5-7g creatint. És az alap tömegnövelőd már is meg van.


Még "durvább" tömegnövelőt szeretnél, akkor tegyél hozzá 6g BCAA-t. Esetleg 3-3g Leucint HMB-ét. Itt is ajánlom a Stillmass-t, mivel semmi a termék érétkét csökkentő adalékanyag nincs benne. Dobj hozzá MCT port, és Omega port (esszenciális szírsavak).

Aztán számold ki így mennyibe kerül, és mennyibe kerülne ha egy előre gyártott dizájnert vásárolnál, ugyan ilyen alapanyag tartalmú összetevőst!!!!

2012. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

46/44 arányú (protein/szénhidrát), plussz adagonként 2,5g creatin, 1g glutamin taurin, arginin, és minimális BCAA hozzáadva. Szerintem jó választás.



Tömegnövelő tápkiegek területén léteznek All-in-One termékek melyek a protein és szénhidrátokon kívűl igen sok teljesítményfokozót, anabolikus növényi kivonatot tartalmaznak, mint pl.:

Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]



Illetve meg kell említeni még az MHN Up your Mass-t, ami szintén kitünő választás lehet

[link]

2012. júl. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont ezeket szerettem volna én is leírni. :)
2012. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A ma 05:57-nek mondanám,hogy nem igen vágom ezt az arányosság dolgot,micel nem vagyok valami jó matekből,elhiszem,hogy esetleg olcsóbban kijönnék vele,de nah sajnos ez van... Fogalmam sincs mennyit keverjek. Jelenleg GFX 8at használok 2,5 adagolókanállal teszek 300ml vízbe,ebből napi 2 adag,és ennyi nem bonyolítom,habár lehet hogy eredményesebb lenne,meg olcsóbb biztos.Annyira nem vagyok még benne a szakmában mivel 6hónapja járok terembe,azelőtt is végeztem súlyzós gyakorlatokat itthon,de nem valami helyesen.
2012. júl. 25. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
2,5 adagolókanál jó lesz. Amúgy annyit kell tenni belőle, hogy a fehérjetartalom legyen testtömeg/2 grammban számolva, tehát egy 85-90 kilós embernek kell a 3 adagolókanál.
2012. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!