Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick Box-ra milyen típusú és...

Kick Box-ra milyen típusú és márkájú felszereléseket ajánlotok?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, korábban már kick boxoltam 1-2 évig (kisebb nagyobb megszakításokkal) és most ismét el akarom kezdeni/folytatni, de most már komolyabban akarok vele foglalkozni.

Olvastam már 1-2 helyen, hogy versenyekre 10oz-s kesztyű kell, edzésre viszont ajánlott a 12-14 az én súlyomhoz(~65 kg vagyok).

Saman cuccokat nézegettem amik úgy tetszenek meg szerintem árban is jók, de nem nagyon találtam semmit, hogy mennyire számítanak jó kategóriás cuccoknak ilyen téren.

Ebben kéne egy kis segítség, hogy érdemes-e egyáltalán egy vagy pont ezt a márkát választani mindenben, vagy válogassak össze külön márkákból?

Szóval milyen fej, fog, sípcsont és lábfejvédőt, kesztyűt, suspensort, illetve bandázst tudnátok ajánlani?



2012. júl. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a saman kb a tesco gazdaságos kategória. de ha kisebb nagyobb megszakításokkal edzel, akkor pont jó lesz...
2012. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régebben jártam kisebb-nagyobb megszakításokkal, most komolyabban akarok vele foglalkozni.

Esetleg valami ajánlás a Saman helyett, hogy miből mit érdemes venni, vagy egy konkrét márka amelyik minden cuccból jókat gyárt?

2012. júl. 25. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a márka számít, pl az adidas, meg az everlast is gyárt fos cuccokat, és olyan cégek, amiről még nem is hallottál, gyártanak olyan kesztyűt, amivel az is élvezet, ha fejbeb@szbak.
2012. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kesztyűt meg szuszpenzort vehetsz a dechatlonban olcsón,hobbihoz jók.

lábfejvédőt a budosport-ban.

sípcsontvédő a biotech-nél.

fogvédőből viszont nem árt egy kényelmes kétkomponensű,az meg a budoshop-ban a legolcsóbb.

bandázst a tescoban lonsdale.

2012. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!