Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám konditerembe az...

Hogyan tudnám konditerembe az erőnlétemet növelni?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdődnek az alapozó edzések kosárban. Addig szeretnék egy kis erőnlétet szerezni, hogy ha kisebb súlyokkal végzem a gyakorlatokat és gyorsabban akkor elvileg jobb erőnlétem lesz + mellette futok is. Izmot eddig szedtem fel eleget. Lesz izom veszteségem?
2012. júl. 25. 14:31
 1/2 Sznofru ***** válasza:
Én a helyedben kondi helyett bokszolni mennék. Ott kemény edzések vannak és az erőnléted jó lesz nagyon, lazítja az izmot is. Neked meg nem kéne bekötnöd. Vagy ha mindenképpen konditermi edzést szeretnél, akkor sok nyújtás és trigger pontok masszírozása.
2012. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igazából nem világos,hogy ha állóképességet szeretnél,akkor mit keresel a konditeremben?

ha a kettőt az egyben edzéseket keresel,akkor a crossfit,vagy a kettlebell edzések növelik az erőt is,meg az állóképességet is.

de az,hogy kis súllyal sokat csinálsz,nem fogja növelni sem a tüdő kapacitásod,és nem tolja ki a savasodási küszöböt sem túlzottan,mert nem kardió edzés.

szóval ha már nem váltasz a említett edzésmódszerekre,akkor amit tehetsz,az a maximális súllyal végzett edzés 4-6 ismétléssel,másik napon meg kocogás,ugrókötél,burpee.

ha elegendő a bevitt kalória,akkor nem fogsz fogyni semennyit.

2012. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!