Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Milyen sportot...

Hogy nézek ki? Milyen sportot ajánlanátok? L/16

Figyelt kérdés

[link]


Kiskoromtól kezdve versenyszerűen kézilabdáztam, de ahogy gimnazista lettem már nem lenne időm kézilabdázni, viszont nagyon jó étvágyú vagyok, de mindig idegeskedek, hogy ne hogy elhízzak, mostanában görkorcsolyázom, felüléseket csinálok, tornázok... De még is amikor valami jót és finomat eszek, lelkiismeret furdalásom lesz. Valami hatékony sportot, vagy bármilyen tanácsot kérnek!


2012. júl. 28. 15:37
1 2
 1/15 AvernusTriad válasza:
Aerobic otthon? (Egyébként nagyon csinos vagy ^^)
2012. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ínyemre való:D Szép vagy amúgy nagyon...már ha te vagy a képen!
2012. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
[link] Itt van nagyobban!
2012. júl. 28. 15:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne. Csak a keményebb sportokat jobban szeretem.
2012. júl. 28. 15:39
 5/15 anonim válasza:
Elég szerintem, ha futsz, vagy lenézel egy edzőterembe hetente párszor, ha sokáig csinálsz egy sportot, abbahagyod és belekezdesz egy újba az sosem jó.
2012. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
már bocsi, de Nagyon jól nézel ki :) sportnak meg szerintem elég lesz ha otthon csinálsz gyakorlatokat, és akkor többet is ehetsz akkor se fogsz elhízni 16/F
2012. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Jól nézel ki, gondolom most dicsereket is vársz csak. Amúgy elég baj, ha valami jó kaja után bűntudatod van...

Bármilyen mozgás jó lehet szerintem, amit szívesen csinálsz. Otthoni torna, nagy séták, biciklizés...A lényeg, hogy mozogj és akkor nem hízol.

2012. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Semmi baj az alakoddal!:D Csini:)
2012. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem dicséretekre vágyom. És tényleg köszönöm aki megdicsérnek. Csak mindig félek ha jót eszem, és akkor azonnal muszáj valami mozgást csinálom.
2012. júl. 28. 15:43
 10/15 AvernusTriad válasza:
Ha aktív vagy, sokat mozogsz, akkor nem baj egy esti nagy bezabálás sem. Fuss, ússz, aerobic-ozz, vagy amihez éppen kedved szottyan. Nem kell leragadni egynél. (Bár ha ilyen szépen formázott a kézilabda, lehet meg kéne fontolnod, hogy folytatsd...)
2012. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!