Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegnővelővel edzek akkor...

Ha tömegnővelővel edzek akkor meg tudom ezt oldani?

Figyelt kérdés
Ha tömegnövelő használatával edzek mindenhova kivéve mellizomra akkor pár hónap után izmos lesz a testem,a mellemre pedig háj megy??
2012. júl. 30. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb tömegnövelős doboz azt hiszem 4-5 kg lehet az nem elég egy teljes testes edzéshez.
2012. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő edzés után kell és az nem csodapor csak fehérje és szénhidrát.

olyan mintha húst ennél meg rizst,sőt a ch részük jó adagban általában szőlőcukor azaz dextróz.

[link]


ha nincs étrend b aszhotod a tömegnövelőt,nem ér semmit.

2012. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. A komplex étrendtől fogsz izmosodni, nem elegendő csak a tápkiegre alapozni, ezek nem varázsporok.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, bárcsak így lenne, szabadalmaztatnék (átcímkéznék) egy új tömegnövelőt csak csajoknak felirattal, és ráírnám ezt a módszert...
2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)én értem hogy nem csodapor a normális változatos étrendem megvan.én ezt úgy gondoltam hogy ha iszom a tömegnövelőt és nem edzek akkor elhízok.ezért gondoltam hogy mellre hízni szeretnék de máshová nem.ezért akartam gyúrni mindenhova kivéve mellre mert gondoltam hogy akkor izmos testem és nagyobb mellem lesz.szóval akkor ez így nem fog működni?:(
2012. júl. 31. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ez így nem működik. Azt nem tudod iránytani, hogy hova hízzál és hová nem. Fogyásnál sem tudod irányítani, ez genetikailag meghatározott.
2012. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:

nem fog működni


egyébként lány vagy igaz?

2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!