Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 14 éves koromban elkezdeném...

Ha 14 éves koromban elkezdeném az alap testépítő gyakorlatokat (tricepsz, bicepsz, mell) akkor az ér valamit diéta nélkül? (Ja és nem eszek egészségtelen ételeket)

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell mellé és mindenre kell edzeni, lábra, hátra és vállra is:

[link]

alul van tovább gomb is.

2012. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

a tricepsz,bicepsz,mell nem gyakorlat hanem az emberi test izmai.

bizonyos szintig erősödni jó de izom építéshez diéta szükséges.


/azt hogy láb véletlenül se említsd,csak kart meg mellet/

2012. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
francokat diéta. gyúrj mindenre és egyél sokat, főleg rizst és hasonlókat!
2012. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és semmi szteroid és hasonlók
2012. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

ma 19:55

fasza tanács,biztos jó szálkás vagy és full izom.

2012. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dirtboy is úgy értette, hogy tömegnövelő étrend, mivel az is egyfajta diéta, nem csak a szálkásító. A diéta jelentése: speciális étrend.:)
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dirtboy szeptmber 29-én leszek 15, most kezdtem én is kb. fél éve, olyan 10-15 kg-al vagyok most, nemsokára jön a 22 kg. nem gondoltad volna igaz? :)
2012. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Félév alatt 20kg? Annak legalább fele zsír. Naturálban max havi 1kiló izom jön, az is csak az első évben. Itt egy cikk: [link]
2012. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dirtboy ***** válasza:

Montez jól mondja annak a fele minimum zsír.


egyébként k urvára nem érdekel az sem hogy ha 30kiló szín izom menet fel rád,a lényeg hogy hülyeséget írtál.

én ugyan úgy lebasznám ha ezt amit írtál ronnie coleman írta volna csak hát ő nem ír ilyen hülyeséget.

mérlegelés helyett inkább olvass a témában,azzal többre mész.

2012. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy keveset ér, de inkább csinálja ezt, minthogy feketére fesse a haját, kivasalja, és az arcába fésülje.


Ha félig meddig edz, és kitartóan zabálja a pörköltet, az nem ideális, de legalább a sport közelében van, és előbb-utóbb ráragadhat néhány hasznos infó is, mit hogyan csináljon, mit hogyan egyen.

2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!