Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani Egerben...

Tudnátok mondani Egerben tánciskolákat?

Figyelt kérdés
Milyen stílust tanítanak, mennyibe kerül, hol van, tanórák hogy működnek, ilyenek érdekelnének. (Azért nem írta be a google-ba, mert egyéni véleményekre vagyok kíváncsi!)

2012. júl. 30. 21:48
 1/3 anonim válasza:

szia!

A Salsa De La Noche csoportonként egyszer tart órát a plázában a Vásártéren. A mostani pontos árat nem tudom,de 2500-3000 Ft/alkalom körül lehet. Egy salsa óra 1,5 óra táncból áll. A csoportokba járnak fiatalok,és idősebbek is,vegyes az életkor,de a jó hangulat garantált!:) Mindig szerveznek közös programokat a bulikon kívül is(bográcsolás,nyaralás,workshopok,2 hetente ingyen gyakorló óra),nem csak táncolni tanulhatsz,hanem egy közösség tagjává válsz náluk! Ha nincs párod,nem gond,mert legtöbbször a haladó fiúk/férfiak csatlakoznak a kezdő csoporthoz,h a lányokat ne hátráltassa a fiú hiány:) és gyakran van párcsere,illetve rueda (körtánc). Én nagyon szerettem,2 évig jártam hozzájuk,de nem egri vagyok,a párom már nem akart tovább járni, én pedig egyedül esténként nem tudnék hazamenni,ezért kellett abbahgynom.

[link]

Fb-on is megtalálod őket!:)

2012. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj,bocsi elírtam az árat,nem 3000,hanem 1500FT,csak mivel mindig kettőnknek fizettük,így ez maradt meg:/:D
2012. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Agria Dance, latin, társastáncot tanulhatsz. Görög utca 17. az egyesület címe, heti 3* hétfőn, szerdán és pénteken vannak órák, 5-től 7-ig. Havonta kell 5000Ft-ot fizetni. Ebben benne van az órák ára, illetve akkor jársz be gyakorolni amikor szeretnél. Főleg fiatalok vannak, 12-23 éves korig kb. Nyáron vannak táborok, augusztus 6-tól is lesz egy, ha érdekel, már oda is csatlakozhatsz. Ha kérdésed van, írj üzenetet, szívesen válaszolok.:)
2012. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!