Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy is táplálékkiegészít...

Lehet úgy is táplálékkiegészítők nélkül, tudatos táplálkozással testsúlyt növelni, hogy közben az ember kevés zsírt szed fel, szálkás marad?

Figyelt kérdés

#testsúly #növelés. szálkás
2012. júl. 31. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2012. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a genetikán is. Ha nem vagy extrém ektomorf, akkor bizony jön fel zsír még ha jól be is van lőve a tömegnövelő étrend akkor is. Persze figyelni kell mindig a mennyiségeket és így kevesebb zsír lesz, de szálkás nemigen leszel.:)


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: igen.


De ha szálkás maradsz, jóval kevésbé fog nőni az izomtömeged, sajnos én is elszúrtam erre pár hónapot.



Mi a baj a táplálékkiegészítőkkel egyébként?

2012. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

a táplálékkiegészítőkkel az a baj, hogy nekem elég drágák és nem tudok kiigazodni közöttük, nem értek igazán ezekhez.

2012. júl. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!