Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mit keresett Bodó...

Diavolino44 kérdése:

Testépítők! Mit keresett Bodó Imin a fogyi-öv?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a friss BBTv-ét, s megdöbbenve látom, hogy biciglizéshez Bodó Imin fogyi öv volt. Oktassatok már ki mégis miért??
2012. júl. 31. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Betojás, tényleg rajta van. Majd szólunk neki, hogy attól csak vizet veszít, zsírt nem sokat.:)
2012. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%

én sem tudom miért mondta azt amit mondott,szerintem fotózása lesz aztán most vizet is veszíteni akar de nem tudom pontosan mert most csak bele tekergetve néztem meg a vidit.

majd meg nézem egyszer teljesen is.

2012. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a fogyiöv melegíti az aktuális testrészt. Ezáltal jobb lesz a vérkeringése az adott területnek, tehát az oxigénellátása is, ami nagyban befolyásolja a zsírégetést. Ha zsírégető aerobtevékenységet végzel, akkor ezekkel a cuccokkal rásegíthetsz 1-2%-ot.
2012. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem lehet területileg befolyásolni a zsírégetést, inkább vízvesztés céljából ment a cucc.
2012. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
100%

én még arra gondolok hogy azért volt rajta hogy a hasát fogja valami.

egy fogyi öv azért elég széles,nem kényelmetlen és tart is.

lehet hogy csak poén volt a kockás has rész mert egyébként szerintem bunny már szólt volna neki vagy kivágta volna a videóból ha ez komoly.

2012. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár bbtv. ben egy csomó termáket felsorolnak, amit ck birnak a témában. Relytett reklám.
2012. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oksa! Köszi
2012. júl. 31. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
ha fáj a dereka,akkor ez a sz@r tartja,stabilizálja egy kicsit a felsőtestet.
2012. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!